עיריית ת"א אישרה את פרויקט היוקרה נוגה 1 - 0404
עיריית ת

עיריית ת"א אישרה את פרויקט היוקרה נוגה 1

עיריית תל אביב אישרה את פרויקט "נוגה 1" של חברת יוסי אברהמי בתל אביב. וועדת התכנון המקומית דנה לאחרונה באישור התכנית להקמת מבנה חדש במקום סניף בנק לאומי המיתולוגי ביפו. העירייה אישרה את בניית בניין המגורים החדש בן 10 קומות עם מסחר בקומת הקרקע.

על פי התכנית, חברת יוסי אברהמי תבנה בניין יוקרה במקום הסניף הראשון של בנק אנגלו-פלשתינה שנבנה בשנת 1903 ונהרס לפני כשנתיים. בניין המגורים היוקרתי כולל 64 יח"ד מעל קומת מסחר ומרתף תת-קרקעי עם כ-30 מקומות חנייה שיופעל על ידי מתקן אוטומטי. הפרויקט מתוכנן על ידי האדריכל גידי בר אוריין.

יזם הפרויקט יוסי אברהמי מסר כי "אנחנו מקדמים את פרויקט נוגה 1 מאז רכשנו את הקרקע בשנת 2014. לפני 24 חודשים הרסנו כבר את המבנה הישן ומאז אנו פועלים לקבל את היתרי הבנייה. אני שמח שהצלחנו לעבור את המשוכה הזו ובתקווה כי כבר בחודשים הקרובים, לאחר קבלת היתרי הבנייה, אנו נתחיל בבניית בניין יוקרה ואיכותי, כפי שבנינו באזורים נוספים בארץ".

ב-2014 מכר בנק לאומי את הסניף המיתולוגי ליזמי הנדל"ן ענב החץ ובהמשך חברת יוסי אברהמי נכנסה לשותפות להקמת מיזם יוקרה במקום הסניף הוותיק. לאחר מכן, יוסי אברהמי רכש את חלקם של ענב החץ וכעת מחזיק במלוא הזכויות בפרויקט.

הדירות שייבנו בפרויקט צפויות להיות דירות יוקרה אשר ייהנו מנוף לים. הרוכשים בפרויקט ייהנו ממתחם ספא ובריאות, טרקלין עסקים, חדר כושר מאובזר, מועדון דיירים הכולל חדר קולנוע. כמו כן, גג המבנה יעוטר בגינה פנורמית ויציע פינות ישיבה הצופות אל מרחבי הים.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]