5 דירות אחרונות בפרויקט משכנות הפארק בנתניה - 0404
5 דירות אחרונות בפרויקט משכנות הפארק בנתניה

5 דירות אחרונות בפרויקט משכנות הפארק בנתניה

חברת משהב, המקימה את פרויקט "משכנות הפארק" שבקריית השרון בנתניה, מדווחת כי נותרו למכירה בפרויקט 5 דירות אחרונות. הפרויקט כולל 2 בניינים בני 12 קומות עם 81 דירות. הפרויקט, המיועד למגזר הדתי לאומי, מציע מגוון רחב במיוחד של טיפוסי דירות: דירות 4, 4.5 ו-6 חדרים ופנטהאוזים בני 5 ו-6 חדרים. אכלוס הפרויקט צפוי בחודשים הקרובים.

אחת הדירות שנמכרה לאחרונה היא דירת 4.5 חדרים בקומה השמינית, בשטח של 123 מ"ר עם מרפסת בשטח 14.5 מ"ר, כולל 2 חניות ומחסן. הדירה נמכרה תמורת 2 מיליון ש"ח. כיום מוצעות למכירה בפרויקט דירות 6 חדרים במחיר התחלתי של 2.4 מיליון ש"ח.

לדברי עזרא ערוסי, מנכ"ל חברת משהב "קריית השרון היא דוגמא לשכונה עם תכנון אורבני נכון: צפיפות נמוכה, הרבה ריאות ירוקות, מרכזים מסחריים פעילים, מבני ציבור המספקים את מלוא השירותים הנדרשים לתושביה ועוד, זאת לצד נגישות גבוהה עם קרבה לכבישים מרכזיים ותחנת רכבת הנמצאת בסמיכות אליה.

הפרויקט שלנו מותאם לקהל הדתי לאומי, עם דירות מרווחות, חלקן בנות 6 חדרים. הפרויקט זכה לביקושים גבוהים ומכירת הדירות בו מתקרבת לסיומה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]