סמוטריץ': "עוד יום, עוד פיגוע. אדוני ראש הממשלה - תביא ביטחון" - 0404
סמוטריץ': הלל מאיר ואור אלכסנברג

סמוטריץ': "עוד יום, עוד פיגוע. אדוני ראש הממשלה – תביא ביטחון"

ח"כ בצלאל סמוטריץ' הגיב לפיגוע הירי בצומת עופרה בו נפצעו שבעה בני אדם, בהם אישה בת 30 בהריון מתקדם שנפצעה באורח קשה.

סמוטריץ': "‏עוד יום, עוד פיגוע. אדוני ראש הממשלה, עד היום היה לך את מי להאשים באוזלת היד הביטחונית. זהו, נגמרו התירוצים. כנס לחדר עם שר הביטחון ותביא ביטחון. תפקיד שלך, אחריות שלך. חיי אזרחי ישראל אינם משחק.

איחולי רפואה שלמה לפצועים".

יוסי דגן, ראש המועצה האזורית שומרון: "לצערי הרב, גם לאחר הפיגוע הנוראי באזור התעשייה ברקן וגם לאחר הפיגועים שהיו אחריו בצומת חטיבת שומרון ובצומת גיתי אביסר, לא נעשו פעולות תגמול של כוחות הביטחון כנגד הרשות וקיני הטרור. השיטה של ההכלה לא עובדת. השיטה של הטיפול הכירורגי במפגעים איננה מספיקה.

ממשיכים במדיניות הזו ואנחנו סופגים עוד פיגוע קשה הערב ואני לא יכול להבטיח שלא יהיו עוד פיגועים נוספים רצחניים כאלו. אני קורא לראש הממשלה, שהוא גם שר הביטחון, להורות לצה"ל לצאת הלילה לפעולת תגמול כנגד הרשות באזור שבו יצאו המחבלים המרצחים הללו. צריך לטפל בהם כפי שהיינו מדינה קטנה. אנחנו מדינה גדולה וחזקה ואנחנו מאבדים את ההרתעה. דבר שמביא פיגוע אחרי פיגוע".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com