זה לא רק קליש: גם שותפיה לקואליציה בחיפה ראויים לגינוי - הבית היהודי, ישראל ביתנו, החרדים ועוד - 0404
זה לא רק קליש: גם שותפיה לקואליציה בחיפה ראויים לגינוי – הבית היהודי, ישראל ביתנו, החרדים ועוד שלמה מור, 0404

זה לא רק קליש: גם שותפיה לקואליציה בחיפה ראויים לגינוי – הבית היהודי, ישראל ביתנו, החרדים ועוד

אל תבואו בתלונות רק לראש העיר חיפה, עינת קליש. נכון לעכשיו נראה כי תושבי חיפה נפלו בפח. הם החליפו את יונה יהב כי רצו שינוי וקיבלו ראש עיר בעייתית יותר – ראש עיר שהכניסה לא רק את השמאל הקיצוני לעירייה, אלא את מי שתמך בפה מלא בארגון הטרור חיזבאללה. במילים אחרות: לקליש, אין בעיה לשבת בקואליציה ולראות לידה סגן ראש עיר בשכר שתומך בארגון שירה טילים רבים על העיר חיפה, הרג ופצע את תושביה. בלתי נתפס.

אבל לא רק קליש. כל אלה שלא קמו ועשו מעשה, אשמים באותה המידה. בקואליציה של קליש חברים גם ״הבית היהודי״, ״ישראל ביתנו״, עציוני ומפלגתו וגם החרדים, מיכי אלפר שהמליך את קליש ונוספים. גם הם יושבים בקואליציה עם מי שתומך בחיזבאללה ותומך במאבק ״נגד הכיבוש״ – כפי שהוא הגדיר זאת. בשישי האחרון אמר רג׳א זעאתרה כי יעדיף לוותר על משכורתו בעירייה מאשר לגנות את חיזבאללה. הדברים נאמרו בתכנית של אלי לוי ברדיו חיפה (זירה חופשית). הוא אפילו לא הסכים לחזור בו מדבריו ההזויים.

כולם מגנים את קליש, אבל שכחו לרגע שיש לה שותפים. מספיק ששתי מפלגות ייצאו מהקואליציה וקליש תשאר ללא רוב במועצה (קוורום) וחיפה תהיה עיר עם מועצה לעומתית – רוב של מתנגדים לראש העיר. במצב הדברים הנוכחי – קליש לא תוכל להעביר שום החלטה ומשרד הפנים יוכל למנות אדם אחר לתפקיד. זה בידיים של חברי המועצה בחיפה.

את המסר הזה חייבים להעביר לשותפים בקואליציה. רק אתם תמנעו מקליש לזלזל בעם ישראל, בראש הממשלה ולצחוק לכולנו בפרצוף. אם לא תמנעו, נבוא גם אתכם חשבון. העיר חיפה אינה של קליש, העירייה אינה שלה, משכורתה משולמת מהציבור והיא חייבת קודם כל לציבור. לא תתן – תעוף. זהו המסר היחידי שצריך לצאת ממועצת העיר בחיפה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]