קבלנים מארגון קבלני השרון זכו בתחרות המצויינות בבנייה - 0404
קבלנים מארגון קבלני השרון זכו בתחרות המצויינות בבנייה חב קידר

קבלנים מארגון קבלני השרון זכו בתחרות המצויינות בבנייה

במקום הראשון בקטגוריה תמ"א 38 חיזוק ותוספת, זכה פרויקט הר סיני 6 ברעננה של קידר מבנים מארגון קבלני השרון והשומרון ובתכנונם של איילת עומר אדריכלים. קיבלו את הפרס מנכ"ל חברת קידר מבנים והאדריכלית איילת עומר. את החלטתם נימקו השופטים כי הפרס מוענק על רמת תכנון וביצוע גבוהים תוך הקפדה על פרטים ועל שיתוף מלא של הדיירים בתכנון. למרות שהמבנה הוא תמ"א 1 כל החזיתות חדשות והלובי הראשי גדול ובסטנדרט עדכני. ניהול הבטיחות מבוצע תוך הפקת לקחים בין האתרים.  

בנוסף חברת קידר מבנים מארגון קבלני השרון והשומרון זכתה גם בציון לשבח בקטגורית מבני מגורי יוקרה עד 9 קומות עם פרויקט אלוני קידר הרצליה שבתכנון גיורא רוטמן אדריכלים. קיבלו את הפרס טל קידר ואדריכל גיורא רוטמן. נימוקי השופטים בהענקת הציון לשבח היו על ניצול אור טבעי ויצירת שטחי חוץ משותפים פרטיים בעלי אופי שימושי וייחודי, איכות בנייה טובה והקפדה על בטיחות בבניה. 

בתחרות המצוינות בבניה לשנת 2018, פרס המצוינות בקטגורית פרויקט בניה או הנדסי מיוחד הוענק ל"היכל הזכרון" בהר הרצל בירושלים של הקבלן אשר גרין מבנים מארגון קבלני השרון והשומרון ובתכנון קימל אשכולות אדריכלים. נימוקי השופטים היו כי הפרס מוענק על איכות ביצוע גבוהה תוך הקפדה על פרטים, למרות המורכבות הרבה והאתגרים בהקמת מבנה ייחודי זה. הפרויקט הוא פרויקט לאומי בהר הרצל בירושלים ובעל קונספט יחודי. במבנה ניכרת חשיבה עמוקה עד לפרטים הקטנים ביותר הן בתכנונו והן בביצועו ללא פשרות. חברי הוועד התרשמו מאד מחשיבותו לעם ישראל ולמדינת ישראל.

בציון לשבח בקטגוריה תמ"א 38 חיזוק  ותוספת זכה הפרויקט ברחוב סמאטס 9 בתל אביב של חברת ינושבסקי א. הנדסה ובנין שתכנן משרד UR PLATFORM. על פי נימוקי השופטים, הציון לשבח הוענק על ביצוע איכותי ומוקפד, בסביבה צפופה, של מעטפת המבנה בטיח חוץ ואלמנטים נוספים, תוך הקפדה על הפיתוח באופן המעניק למבנה מראה יוקרתי, מבלי לערער את הסביבה האורבנית.

לדברי מנכ"ל ארגון הקבלנים מחוז השרון והשומרון, ויקטור כנפי "מדובר בתחרות שהחלה לפני כ-17 שנה ואת התוצאות שלה אנחנו רואים בשטח. יש כיום חשיבה רבה הן של היזמים והן של האדריכלים בזמן תכנון הפרויקט. אנחנו רוצים לעודד את היזמים להמשיך ולחשוב מחוץ לקופסא, להתמקצע ולהכניס את תחום ההייטק לענף הבנייה כדי לשפר את איכות הביצוע. לצורך כך הוקמה קהילת היי-טק יחד עם משרדי הכלכלה והשיכון וכיום יש כ-50 סטארטאפים שעוסקים בתחום הבנייה".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com