מרגש! תורם מסתורי מאוסטרליה שלח מאות מתנות לילדים המאושפזים ברמב"ם. "אשלח כל חנוכה" - 0404
מרגש! תורם מסתורי מאוסטרליה שלח מאות מתנות לילדים המאושפזים ברמב פיוטר פליטר

מרגש! תורם מסתורי מאוסטרליה שלח מאות מתנות לילדים המאושפזים ברמב"ם. "אשלח כל חנוכה"

מאות מתנות, 1,150 צעצועים ליתר דיוק, הגיעו לפני כמה ימים במשאית מיוחדת אל הקריה הרפואית רמב"ם, במטרה לשמח את ילדי ביה"ח "רות" לילדים שבקמפוס המרכז הרפואי, במהלך ימי החנוכה. המשלוח הייחודי הינו תרומתו של נדבן אוסטרלי, אשר ביקש להישאר בעילום שם ומכונה בפי צוות ביה"ח "הדוד מאוסטרליה". גם בשנתיים הקרובות, בזמן חג החנוכה, צפויים להגיע משלוחי מתנות בסדר גודל שכזה אל ילדי בית החולים, כך התחייב התורם המסתורי.

פיוטר פליטר

הצעצועים, בובות, משחקים ואריזות הפתעה שונות המיועדים לגילאי 0-18, הגיעו באמצעות חברת דיאמנט צעצועים אל בית החולים ומשפרקו את עשרות הארגזים מהמשאית, החלו הצוותים בפעילות חלוקת המתנות בין מחלקות האשפוז השונות בביה"ח "רות" לילדים. על המשימה המרגשת היו אמונות כמה מילדות עובדי רמב"ם, אשר ביקשו לתרום מזמן חופש החג שלהן ולשמח את ילדי בית החולים. יתר הצעצועים הועברו לאכסון ב"חדר המתנות" של בית החולים, המשמש את ילדי רמב"ם במשך כל ימות השנה.

במחלקת ילדים א' שבביה"ח, פגשו המתנדבות את דניאלה אברמוב, בת 10 מחדרה, אשר השתחררה בדיוק באותו היום אחרי כמה ימי אשפוז במחלקה. אברמוב נהנתה לצאת מבית החולים עם מזכרת משמחת והודתה למתנדבות הצעירות על המתנה שקיבלה. כמה חדרים על יד, פגשו הבנות את דויד, פעוט בן ארבעה חודשים מקרית אתא ואת אמו סופיה, אשר הגיבו בהתלהבות על ההפתעה הלא צפויה.

"אנחנו נתקלים בהרבה תורמים ומתנדבים בביה"ח, אשר נותנים מזמנם ומכספם למען הילדים שלנו", מסר צוות מחלקת הילדים, "אבל כאן מדובר במחווה מרגשת ומסקרנת במיוחד", אמרו. "מי יודע?", הוסיף אחד האחים במחלקה, "אולי בסוף יסתבר שזה סנטה קלאוס…", סיכם בחיוך.

 

פיוטר פליטר

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]