העיתונאי אלירן טל מצטרף לחדשות ערוץ 20 - יסקר את התחום המדיני-פוליטי - 0404
+
העיתונאי אלירן טל מצטרף לחדשות ערוץ 20 – יסקר את התחום המדיני-פוליטי רפאל חיון

העיתונאי אלירן טל מצטרף לחדשות ערוץ 20 – יסקר את התחום המדיני-פוליטי

 

אחרי כעשור ברשות השידור אלירן טל מצטרף למערך החדשות של ערוץ 20. טל (39) תושב חיפה, החל את דרכו ברשות השידור ככתב הצפון ולפני כשנתיים וחצי מונה לכתב הצבאי. במהדורת החדשות של ערוץ 20, אשר תעלה לאוויר בשבועות הקרובים, ישמש טל כתב בדסק המדיני-פוליטי.

אלירן טל החל לכתוב ב"ידיעות חיפה" לאחר שירותו הצבאי ובהמשך עבר לחדשות המקומיות של HOT בצפון. עם הקמת "ישראל היום" הצטרף למערכת העיתון וסיקר את איזור חיפה והגליל.

ערוץ 20 קיבל אישור לשדר חדשות ומאז נערכים בערוץ להשקת המהדורה. לפני כשבועיים נודע כי אמיר איבגי, המסיים בימים אלו את עבודתו ברשות השידור, מצטרף אף הוא לערוץ 20 כמגיש ועורך. לאחרונה הצטרף לערוץ 20 נועם אמיר ככתב הצבאי של הערוץ.

אלירן טל מסר: "אני שמח להצטרף לסיירת החדשות שמקים בימים אלה ערוץ 20. אני מאמין שיש לערוץ פוטנציאל עצום, שעוד יתממש ובגדול. יש למה לחכות. העבודה בערוץ 1 הייתה מאתגרת ומרתקת. למדתי המון מהמנהלים ומהקולגות שעבדו אתי, שהם מהטובים בתחום. זה המקום להודות לכולם על שנים נפלאות, גם לצופים הנאמנים של הערוץ. אני מקווה שהשידור הציבורי במתכונתו המחודשת ישמור על הגחלת ולא ינסה להיות עוד מאותו הדבר."