כדורגל: הפועל ת"א עם רגל וחצי בלאומית. נעים: "אם אין אני לי, מי לי"? - 0404
+
כדורגל: הפועל ת"א עם רגל וחצי בלאומית. נעים: "אם אין אני לי, מי לי"? אתר רשמי מועדון ספורט אשדוד

כדורגל: הפועל ת"א עם רגל וחצי בלאומית. נעים: "אם אין אני לי, מי לי"?

הפועל תל אביב קרובה מאוד לליגה הלאומית לאחר שנפרדה בתיקו 0:0 מול הפועל אשקלון.

הפועל ת"א לא יכולה לבוא בתלונות לאף אחד. הכל היה ברגליים של שחקניה, אך אלה הציגו עוד משחק חלש מאוד ורק בגלל יריבה חלשה נוספת, אשקלון, האדומים לא הפסידו ולא ירדו ליגה כבר כעת.

הישארות הקבוצה בליגה כבר לא תלויה בהפועל ת"א. ניצחון של אשקלון במחזור הבא על קריית שמונה והסיפור סגור. אשקלון תשאר בליגה והאדומים מהפועל ת"א יירדו לליגה הלאומית. גם תיקו לאשקלון במחזור הבא ישאירה בליגה, אם הפועל ת"א לא תנצח את הפועל רעננה במחזור הסיום.

מאמן הפועל אשקלון, יובל נעים: "עשינו את הכל כדי להגיע לרגע הזה ואנחנו צריכים להשלים את המשימה במחזור הבא. כל הצופים היו היום נגד יובל נעים. השחקנים שלי חבורה של גברים. נקודה שהייתי קונה בהרבה כסף גם לפני המשחק. אנחנו לא מחכים לעזרה מאף אחד. אם אין אני לי, מי לי".

מאמן הפועל ת"א, מנחם קורצקי: "היתה מהומה קטנה עם השחקנים וזה גלש, אבל לא ראיתי אותה. מן הסתם היו עצבים. המשחק התפתח כפי שחשבתי. ניסינו לעשות את הדברים כמו שצריך. לא הצלחנו להבקיע את השער שהיינו ראויים לו. מצטער עבור הקהל שלנו שאכזבנו אותו היום. הכל יכול לקרות, יש ניסים. נצטרך קודם לנצח לפני שיוכל לקרות משהו. לא נאבד תקווה עד לדקה האחרונה.

קורצקי הוסיף ואמר כשדמעות בעיניו: "אמרתי לשחקנים שנצטרך לעשות את העבודה שלנו ולקוות לטוב. מאוד מאוכזב בשביל הקהל, ההנהלה. אני מאוד מצטער".