פשוט לא יאמן שמשטרת ישראל מסתירה את האירוע הזה מהציבור! - 0404
+
צילום: ישראל לוי

פשוט לא יאמן שמשטרת ישראל מסתירה את האירוע הזה מהציבור!

עד מתי תמשך ההסתרה המכוונת של משטרת ישראל? עד מתי תמשיך המשטרה לדווח לעם ישראל על קשקוש כתובת בכפר נידח ותתעלם מפיגועים שמבצעים מחבלים ערבים כלפי יהודים, גם כאשר מדובר בפצועים. אין ספק שהגיע הזמן להקים ועדת חקירה שתבדוק מדוע המשטרה מסתירה פיגועים מהציבור ומפלה בין יהודים לערבים. פשוט, בלתי נתפס.

ארבעה פצועים פונו אתמול בלילה, מעט אחרי חצות, לבית החולים, בהם שני ילדים קטנים, שפונו עם דם על פניהם. הנהג לקה בחרדה וכך גם נוסעים נוספים וזאת לאחר שמחבלים ערבים רגמו בשני בלוקים את השמשה הקדמית של אוטובוס אגד בקו 143, שיצא מירושלים לכיוון כוכב יעקב-תל ציון, ועבר בפנייה מעט אחרי חיזמא.

מדובר בניסיון רצח נוסף, בפיגוע עם פצועים, אבל מבחינת משטרת ישראל, לא קרה שום דבר. 23 פיגועי אבנים ותבערה התרחשו ב-24 השעות האחרונות, אבל עם ישראל לא זכאי, מבחינת מדיניות ההסתרה של משטרת ישראל, לשמוע על כך. לא שמעתם על שום ניידות וצבא שנכנסו לכפר, לא יחידה לפשיעה לאומנית ולא חקירה… ואתם יודעים מדוע? כי מדובר ביהודים. בישראל הנוכחית, מבחינת משטרת ישראל, זה כנראה לגיטימי.

נוסע באוטובוס לחדשות 0404: ״אין לי מילים. הגיע צבא, הגיעו ממד״א וטיפלו בנו. היתה גם ניידת משטרה, אבל השוטרים לא פנו אלינו, לא באו לשאול כלום, פשוט היו שם כדי לסמן וי ולסגור את האירוע. אני בהלם גדול יותר מאוזלת היד של המשטרה, מאשר מהפיגוע עצמו״.

צפו בסרטון ובתמונות הקשות:

ישראל לוי

ישראל לוי

ישראל לוי

ישראל לוי

ישראל לוי

ישראל לוי

ישראל לוי

ישראל לוי

ישראל לוי