אדרי הודיע על הסרת מועמדותו למפכ"ל המשטרה: "מסע ההכפשות חצה כל גבול ופגע בשמי הטוב" - 0404
אדרי הודיע על הסרת מועמדותו למפכ”ל המשטרה: “מסע ההכפשות חצה כל גבול ופגע בשמי הטוב”

אדרי הודיע על הסרת מועמדותו למפכ”ל המשטרה: “מסע ההכפשות חצה כל גבול ופגע בשמי הטוב”

בצל שורת האשמות נגדו, הודיע הערב (רביעי) ניצב בדימוס משה אדרי לשר לביטחון הפנים ארדן על ביטול מועמדותו באופן רשמי לתפקיד מפכ”ל המשטרה הבא.

אדרי: “לצערי, ישנם כוחות רבים שכל מטרתם הייתה, מהיום בו הוכרזתי כמועמד, לסכל את מועמדותי לתפקיד, להכפיש ולרמוס את שמי הטוב ואת משפחתי. לחמתי בצה”ל כסגן מפקד סיירת גולני, לאחר מכן שירתתי במשטרת ישראל למעלה מ-28 שנים בתפקידי ליבה, ביחידות המיוחדות, בתחנות, במרחבים וכמפקד המחוזות המורכבים ביותר וזכיתי להערכה רבה.

פיקדתי על עשרות אלפי שוטרים שעמדו איתי ולצידי בכל תפקידיי באירועים גדולים ומאתגרים למען ביטחון הציבור, בלוחמה בטרור ובפשיעה. אני מצדיע להם. אין בכוונתי לאפשר את המשך מסע ההכפשות נגדי, בזמן שכל חטאי היה בכך שנבחרתי כמועמד לתפקיד החשוב כמפקח הכללי של משטרת ישראל.

כבר עם הכרזת מועמדתי לתפקיד הייתה בי התחושה כי מנסים לסכל את מועמדתי בכל דרך. תחושה זו קיבלה משנה תוקף עם פרסום חוות הדעת של הועדה ובמיוחד חוות דעתם של שני חברי הועדה, נציב שירות המדינה, פרופ’ דניאל הרשקוביץ’ ומר משה טרי, שהמליצו לאשר את מועמדתי וכך כתבו בחוות דעתם: ‘יש כאן ניסיון לפגוע במועמדות המועמד בכל מחיר’.

בימים האחרונים ועם התקדמות התהליך מסע ההכפשות חצה כל גבול והביא לפגיעה בשמי הטוב, על לא עוול בכפי. אני מודה לשר לביטחון הפנים על האמון הרב שנתן בי כאשר עמד לצידי לאורך כל הדרך. ולעם ישראל על תמיכתו הרבה בי, אשר חש את העוול הרב שנגרם לי.

מתוך דאגה למשטרת ישראל, שעלולה להישאר ללא מפכ”ל חודשים רבים, גמלה בליבי ההחלטה בימים האחרונים להודיע על הסרת מועמדתי לתפקיד. מאחל הצלחה רבה למי שיבחר לתפקיד המפכ”ל”.

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com