סביבונים משדרות הגיעו לאלפי אזרחים תומכי ישראל בחו"ל. ארדן: "החיזוק מכם מהווה דחיפת מרץ חשובה" - 0404
סביבונים משדרות הגיעו לאלפי אזרחים תומכי ישראל בחו

סביבונים משדרות הגיעו לאלפי אזרחים תומכי ישראל בחו"ל. ארדן: "החיזוק מכם מהווה דחיפת מרץ חשובה"

כשחברת אייר B&B מחרימה, יש בחו"ל מי שתומך בכלכלת השומרון: אלפי אזרחים ברחבי העולם יקבלו בימים הקרובים חבילת מוצרים מיו"ש ומעוטף ישראל, ביניהם: סביבון מתכת משדרות. לכל אריזה הוכנס בנוסף מכתב מהשר ארדן. את הפרוייקט יזם ארגון "לב העולם" הנאבק ב-BDS

במכתב ששלח השר ארדן לאזרחים תומכי ישראל וההתיישבות ברחבי העולם, התייחס השר לסוגיית המאבק בחרם העולמי ובארגוני ה-BDS, ואמר כי החיזוק שמקבלת ישראל מהם נותנת כוח ליצרני יו"ש ולהתיישבות כולה.

המכתב מהשר נשלח במסגרת פרוייקט של ארגון "לב העולם" הנאבק ב- BDS ובחרם העולמי על יו"ש. בפרוייקט נשלחות אלפי חבילות עם מוצרים מיהודה והשומרון לאלפי אזרחים תומכי ישראל בלמעלה מ- 43 מדינות ברחבי העולם, ביניהן מדינות אירופה, אמריקה, אוסטרליה, סין ואפילו ניו זילנד. לחבילות הרבות המטרף גם מכתב שהוציא השר ארדן ובו הביע את הערכתו לתומכים הרבים, שמסייעים לכלכלת יו"ש ולצמיחת ההתיישבות:

"ארגוני ה- BDS חותרים תחת קיומה של מדינת ישראל, ומפיצים יום יום שנאה ושקרים ברחבי העולם כנגדה… אני מאמין שעלינו לעמוד בנחישות בלתי מתפשרת כקיר ברזל נגד אלה, להפריך את שקריהם ולומר את האמת בקול ברור. לשמחתי, ארגון לב-העולם התגייס להילחם בחרם העולמי על ישראל ויהודה ושומרון בפרט, ועושה זאת בין השאר ע"י שליחת חבילות מוצרים מיו"ש לתומכים ברחבי העולם מידי חודש.

הארגון ותומכיו מתייצבים לצד ישראל ומפגינים באופן ברור את אהבתם לישראל. אני מברך אתכם על תמיכתכם במיזם חשוב זה. החיזוק מכם מהווה דחיפת מרץ חשובה הנותנת ליצרני יו"ש ולהתיישבות כולה כוחות להמשיך ולהעמיק שורשים".

עותק של המכתב נשלח בכל חבילה.

בנוסף, לכל אריזה נכנס סביבון קטן, שיוצר במפעל רבדא – קנדה ישראל, שבשדרות. את המפעל מנהלים רפי ואלברט אבקסיס, תושבי שדרות מאז הקמתה. "התקופה האחרונה של הטילים הייתה לא פשוטה. עובדים לא הגיעו, אבל הלקוחות הבינו את המצב והתחשבו, גם אם נאלצנו לדחות את העבודה ביום או יומיים", מספר רפי. "העובדים כולם תושבי המקום, לא עזבנו ולא נטשנו גם בזמנים הכי קשים".

עו"ד נתי רום, מייסד ארגון לב העולם, מסר: "אני מודה לשר ארדן על החיזוק והתמיכה שקיבלנו ממנו, יש בכך חשיבות רבה להמשך הקשר עם התומכים ברחבי העולם, שיודעים שפעולותיהם נגד החרם נושאות פרי ומועילות להתיישבות ולישראל בכלל.

לב העולם

בימים אלו גדל מספרם של התומכים בישראל, ואנחנו ממשיכים להפיץ את האמת בכל הכוח. אותם התומכים משמשים כשגרירים של ישראל בכל רחבי העולם, ומביאים איתם את האמת להיכן שמגיעים ארגוני ה- BDS בעזרת הנרטיב השקרי שלהם. אני מקווה ששרים ואנשי ציבור נוספים  בממשלה יצטרפו לתמיכה בתומכים שלנו בחו"ל, שיקבלו כוחות להמשיך בדרכם בנחישות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com