רשמית: אורוש ניקוליץ' חתם במכבי ת"א ל-4.5 שנים - 0404
+
רשמית: אורוש ניקוליץ' חתם במכבי ת"א ל-4.5 שנים דוברות מכבי ת"א

רשמית: אורוש ניקוליץ' חתם במכבי ת"א ל-4.5 שנים

הקשר אורוש ניקוליץ' מצטרף רשמית למכבי תל אביב לאחר שחתם על חוזה ל-4.5 שנים במועדון. ניקוליץ', המתנשא לגובה 185 ס"מ, יצטרף לסגל בימים הקרובים מקבוצת דינמו מינסק מבלארוס, בה שיחק בשתי העונות האחרונות.

הקשר יליד בלגרד, תוצר מחלקת הנוער של פרטיזן, ערך את הופעת הבכורה שלו בבוגרים של וידיאוטון ההונגרית אליה הצטרף ב-2012 לפני שחזר לסרביה ושיחק ביאגודינה בעונת 2015/16. ניקוליץ', שיחגוג יום הולדת 25 מאוחר יותר החודש, ייצג את הנבחרות הצעירות של סרביה עד גיל 19 ו-23 – כבש 14 שערים והוסיף 15 אסיסטים ב-72 הופעות במדי דינמו מינסק.

מנכ"ל מכבי ת"א בן מנספורד, אמר לאתר הרשמי: "אני שמח לצרף את אורוש ניקוליץ' למשפחת מכבי. אורוש הוא קשר התקפי מוכשר ששמח להצטרף למכבי. ניקוליץ' המשיך בהתפתחות שלו בעונות האחרונות במדי דינמו מינסק ואני מאמין שהוא ימשיך בהתקדמות שלו איתנו.

הוא מביא איתו לא רק יכולת מרשימה על המגרש, אלא הוא גם הרשים אותנו מאוד בשאפתנות וברצון שלו להצטרף למכבי ולעבוד תחת ולדימיר איביץ'. אורוש מצטרף אלינו בגיל המתאים כשהשנים הטובות שלו עדיין לפניו. ניקוליץ' יצטרף לסגל בימים הקרובים ויהיה זמין לשחק עם פתיחת חלון ההעברות. אני מצפה לראות אותו בצהוב בעתיד הקרוב. ברוך הבא אורוש!".

מבזקיםלכל המבזקים