צפו: מפכ"ל סינגפור ביקר בבסיס האימונים של מג"ב במכמש - 0404
צילום: דוברות המשטרה

צפו: מפכ"ל סינגפור ביקר בבסיס האימונים של מג"ב במכמש

מפכ"ל סינגפור רנ"צ הונג ווי תיק, סיים היום (רביעי) את ביקורו בישראל, במהלכו נחשף ליחידות משטרת ישראל לרבות משמר הגבול. בסוף השבוע התארח המפכ"ל יחד עם משלחת קציני משטרה בכירים בבסיס האימונים של מג"ב – בסא"ר (ע"ש יצחק רבין ז"ל).

דוברות המשטרה

בביקור, שהתקיים לאחר 20 שנים מאז ביקורו האחרון של מפכ"ל סינגפור בארץ, נחשפו הבכירים בראשותו של רנ"צ הונג ווי תיק ליכולות והאמצעים של משמר הגבול. את ביקורם בבסיס האימונים הוביל מפקד משמר הגבול, ניצב יעקב (קובי) שבתאי, יחד עם סגל ההדרכה של מג"ב ובמהלכו נחשפו למתחם האימונים החדש והייחודי שהוקם בשנתיים האחרונות.

למשטרת סינגפור ומשטרת ישראל עבר עשיר של שיתוף פעולה, במסגרתו אימנה משטרת ישראל את הסינגפורים בתחומי הלוחמה בטרור, הפשיעה ובתחומים טכנולוגיים שונים.

דוברות המשטרה

בהובלתו של רפ"ק יוני חג'ג', נספח משטרת ישראל באסיה, ביקר מפכ"ל סינגפור בימים האחרונים גם במכללה הלאומית לשוטרים וביחידות משטרה נוספות והבוקר כאמור חברי המשלחת טסו חזרה לסינגפור.

דוברות המשטרה

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com