500 סיכולים בשנה החולפת: פרס רה״מ להישג מודיעיני-מבצעי הוענק לשב״כ - 0404
500 סיכולים בשנה החולפת: פרס רה״מ להישג מודיעיני-מבצעי הוענק לשב״כ תקשורת שב״כ

500 סיכולים בשנה החולפת: פרס רה״מ להישג מודיעיני-מבצעי הוענק לשב״כ

ראש הממשלה בנימין נתניהו וראש שירות הביטחון הכללי נדב ארגמן השתתפו הערב (שלישי) בטקס פרס ראש הממשלה על הישג מודיעיני-מבצעי לשנים 2017-2018, שהתקיים במטה שירות הביטחון הכללי.

הפרס מוענק אחת לשנתיים, כביטוי של הערכה על תכנון ברמה גבוהה, ביצוע מקצועי ללא דופי ותוצאה שיש בה משום תרומה משמעותית להשגת יעדי השירות בתחום הסיכול וביטחון המדינה.

בטקס הוענקו פרסים על שישה מבצעים פורצי דרך וחולקו תעודות הוקרה לעובדים ולעובדות שלקחו חלק בהובלתם. בטקס לקחו חלק נציגי גופי הביטחון הפועלים בשילוביות ובשיתוף פעולה עם שירות הביטחון הכללי.

המבצעים שנבחרו כמקבלי הפרס הינם המבצעים הייחודיים, המתוחכמים והיצירתיים ביותר שבוצעו בשב"כ בשנתיים האחרונות בתחום המבצעי, המודיעיני, הטכנולוגי והסייבר – בזירות קרובות ורחוקות.

בין המבצעים הזוכים בפרס: פיתוח יכולות טכנולוגיות מתקדמות בתחום הבינה המלאכותית (AI) ולמידת מכונה (ML), סיכול פעילות ריגול מול מדינת ישראל, מימוש מבצע להשגת נגישות למידע מודיעיני ערכי ופורץ דרך, סיכול מתמשך של תשתיות טרור מסוכנות אשר פעלו להוצאת פיגועים קשים ופיתוח דרכי פעולה חשאיות וכלים מבצעיים מול מגוון היריבים מולם מתמודד השב"כ.

נתניהו: "500 הוא מספר הסיכולים שלכם השנה. זהו מספר מדהים שאומר שמאות אזרחים ישראלים חבים לכם את חייהם. בהזדמנות זו אני רוצה להודות לכם מעומק ליבי על כך שאתם ממשיכים להדליק את האור ונלחמים יום יום בחשאיות, בתושיה, יצירתיות ומסירות אדירה. אני גאה בכם".

עמוס בן גרשום, לע״מ

ראש השב״כ נדב ארגמן: "אנו חוגגים בימים אלה את חנוכה, חג הגבורה המעלה על נס את הנחישות, התעוזה והאמונה בצדקת הדרך. חג שמעיד על מורשת של ניצחונות והישגים.

העשייה המיוחדת בגינה אתם זוכים בהוקרה היום, לא הייתה יכולה לקרות ללא הנחישות והשאיפה למצוינות הטבועות בכם.

המצוינות מכילה בתוכה גם מרכיב של חדשנות ויצירתיות. היכולת ליצור יש מאין, לחשוב מחוץ לגבולות המוכר, להאמין ברעיון, גם אם הוא נראה מטורף בהתחלה, ולא להרפות נוכח הקשיים שמערימה הדרך.

גם במבחן הזה עמדתם בהצלחה והוכחתם לכולנו שהשמים הם הגבול".

תקשורת שב״כ

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com