תנועת הנוער עזרא מצטרפת למאבק באלימות נגד נשים - 0404
+
תנועת הנוער עזרא מצטרפת למאבק באלימות נגד נשים תומר נאוברג, פלאש 90

תנועת הנוער עזרא מצטרפת למאבק באלימות נגד נשים

תנועת הנוער עזרא היא התנועה הדתית לאומית הראשונה שמצטרפת למאבק ותקדיש מחר (שלישי) את יום הפעילות השבועי של חניכי התנועה לנושא האלימות נגד נשים.

כחלק מהמאבק באלימות נגד נשים חשבו בתנועת עזרא בימים האחרונים כיצד להצטרף למאבק החשוב. מזכ"ל התנועה, יחד עם בכירים נוספים, החליטו להקדיש את יום הפעילות השבועי בסניפים להעלות את הנושא האלימות נגד נשים ולדון בו יחד עם החניכות והחניכים.

בחוזר שהוציא מזכ"ל התנועה, שאול דה מלאך, למרכזות הסניפים נכתב: "מרכזות יקרות! מחר יגיעו עשרות מועמדות לרכז את סניפי התנועה בשנה הבאה. כתנועה המציבה את המרכזות בחזית העשייה ובתפקיד המאתגר ביותר, אנו מצטרפים ביום זה למחאה הארצית ושינוי עמוק של דפוסי ההתנהגות בחברה כלפי נשים.

בסניפים, אתן פועלות יום יום שעה שעה והופכות את תפקיד המרכזת לדמות המנהיגה והמובילה בסניפים. כתנועה חינוכית, אנחנו חייבים למגר ולשרש כל גילוי אלימות פיזית ומילולית ובפרט כלפי נשים. המקרים האחרונים הם תזכורת לסכנות אליהן אנו עלולים להגיע.

כתנועה תורנית, אנו חייבים להצטרף ולהוביל מאבקים אלו, ולא מלא את פינו מים! אנו מציעים לכם ולסניפים לעסוק ולפעול בשבוע זה בנושא זה". (בתמונה: מחאה נגד אלימות נשים, ארכיון).