חמאס גזר עונש מוות על שישה ערבים מעזה בטענה שסייעו לישראל - 0404
חמאס גזר עונש מוות על שישה ערבים מעזה בטענה שסייעו לישראל תקשורת ערבית

חמאס גזר עונש מוות על שישה ערבים מעזה בטענה שסייעו לישראל

בית המשפט הצבאי של חמאס בעזה גזר היום (שני) עונשי מוות בתלייה על שישה תושבי הרצועה בטענה שסייעו לישראל על שבעה בני אדם נוספים נגזרו עונשי עבודות פרך.

יו"ר סיעת ישראל ביתנו, ח"כ רוברט אילטוב הגיב ואמר: "אין ספק שחמאס בעזה מורתע. 15 מיליון הדולרים הראשונים שהגיעו בשלוש מזוודות, דרך הגבול הרתיעו אותו, גם 15 מיליון הדולרים – דמי החנוכה ירתיעו אותו וגם הסכום הכולל של 90 מיליון דולרים בסה"כ יראו לחמאס שאסור להתעסק איתנו.

המדיניות התבוסתנית הזאת מובילה אותנו לאבדון. בחמאס מצד אחד מקבלים כסף מישראל וצוחקים כל הדרך אל הבנק, ומצד שני מוציאים להורג אנשים שלטענתם שיתפו פעולה עם ישראל, ובכל הזמן הזה הממשלה שלנו בטוחה שאנחנו ממש על סיפה של הסדרה.

איפה כל חברי הקבינט הגיבורים/"שרי ביטחון מטעם עצמם", שידעו יפה מאוד לתקוף את אביגדור ליברמן כשהיה שר הביטחון כי זה היה קל ונוח עבורם, למרות שידעו את דעותיו ותוכניותיו האמיתיות. משום מה כעת קולם נדם מול הרפיסות של הממשלה, עכשיו הם לא מעזים לצייץ.

אני קורא לדרג המדיני לעצור את הטירוף הזה ולהפסיק באופן מידי את העברת כל הכספים לרצועה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com