שקד על זילבר: "אין לי אמון שהיא תייצג את המשרד - אשמח להמשיך להגיע לכנסת" - 0404
שקד על זילבר: שלמה מור, 0404

שקד על זילבר: "אין לי אמון שהיא תייצג את המשרד – אשמח להמשיך להגיע לכנסת"

שרת המשפטים, איילת שקד, דיברה בוועדת הכלכלה בה נכחה גם המשנה ליועמ"ש לממשלה, עו"ד דינה זילבר ואמרה כי מאז הדברים שאמרה האחרונה בוועדת החינוך, אין לה אמון בה שתייצג את משרד המשפטים. עוד הוסיפה שקד כי היא תשמח להגיע לכנסת במקום זילבר.

שקד: "מי שיושב כאן יודע שלדעתי חקלאות זה לא עסק אלא ערך. הדלת שלי תמיד פתוחה בפני החקלאים. לשיטתי, לא יקרה כלום אם המדינה תשקיע בענפים מסוימים כדי לקיים אותם. בלי החקלאות ובלי חקלאים אין לנו מדינה. זה לא כמו עסק אחר. מי שמכיר אותי יודע גם שמשרד המשפטים לא צריך להתערב בענייני מדיניות אלא רק בנושאים משפטיים. שוחחתי עם היועמ"ש לפני הדיון ועמדתו מקובלת עלי. את ההסכם משרד האוצר הוביל בשיתוף משרד החקלאות . ההסכם כשלעצמו יכול להתקיים. בהמשך יידרשו הליכי חקיקה ותקנות ואז משרד המשפטים יהיה מעורב. אבל בשלב הזה של הסכם המסגרת אין צורך בהתערבותינו.

לעצם נוכחותי כאן בוועדה. אמרתי כבר בעבר שהמשנה ליועץ המשפטי לממשלה לא תייצג את משרד המשפטים במושב הקרוב. אחרי הדברים שהיא נשאה בוועדת החינוך, אין לי אמון שהיא תמשיך לייצג את המשרד שלי. אני אוהבת להגיע לכנסת. בשבילי זה לא עול אלא זכות ואשמח להמשיך ולעשות זאת".

לאחר שסיימה לדבר, יצאה השרה שקד מהדיון ועו"ד דינה זילבר קיבלה את רשות הדיבור ואמרה: "נתבקשתי על ידי היועמ"ש לממשלה לייצג אותו בדיון על הסכם החלב…".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com