מגמה חדשה: משרד לרכישה החל מ-95 אלף ש''ח - 0404
מגמה חדשה: משרד לרכישה החל מ-95 אלף ש יח''צ

מגמה חדשה: משרד לרכישה החל מ-95 אלף ש"ח

הבשורה האחרונה בעולם חללי העבודה המשותפים היא לא עוד תשלומי שכירות מנופחים מדי חודש או לפי שעה, אלא רכישה של מיקרו משרד בחלל עבודה משותף כנגד תשלום חד פעמי במחיר החל מ- 95 אלף ש"ח.

חברת OFFIX PRIVATE שעומדת מאחורי המיזם החדש מציעה לרכישה כ-70 מיקרו משרדים בקומה אחת בפארק הורביץ ברחובות בשטחים החל מ 6 מ"ר. כל מיקרו משרד יימכר ברמת גמר עם אינטרנט מהיר וחלקם אף יכללו ריהוט מלא. השטחים המשותפים בקומה יכללו חדרי ישיבות, מטבחים מאובזרים וטרקליני עסקים לשימוש הרוכשים.

מחירם של המשרדים המוצעים לרכישה ב-OFFIX PRIVATE משתנים בהתאם לגודלם.

מחירו של חדר סינגל בשטח כ-6 מ"ר החל מ 95,500 ש"ח, מחירו של משרד דאבל בשטח של כ-8.67 מ”ר החל מ 131,700 שקל, משרד תלת בשטח של 11.37 מ”ר החל מ-152,500 ש"ח, משרד חיצוני עם חלון בשטח של 15 מ"ר החל מ 182,000 ש"ח, יחידת משרד עם חלוקה פנימית של קירות זכוכית בשטח של כ-31.23 מ”ר החל מ 369,900 ש"ח ויחידת משרדים גדולה החל עם חלוקה פנימית קירות זכוכית בשטח של כ-37.323 מ”ר החל מ- 429,500 ש"ח.

אחרי המיזם עומד יזם הנדל"ן הוותיק משה פלדמן העוסק ביזמות נדל"ן מעל 35 שנה ומאחוריו פרויקטים רבים בתחום. בין היתר פלדמן אחראי להקמת חברת OFFIX – המציעה להשכרה חללי עבודה ב- 2 מתחמי עסקים בראשון לציון.

קומת המשרדים בה מוקמים המשרדים למכירה מתפרשת על פני שטח של 1,200 מ"ר וממוקמת בקומה 4 מתוך 5 קומות בבניין המשרדים האלה שבמתחם העסקים פארק הורביץ במערב רחובות. למתחם גישה תחבורתית נוחה לכל הצירים המרכזיים – הוא צמוד לכביש 411 שמקשר לצומת ביל"ו ולכביש 42 ובעל גישה נוחה לכבישים 431, 6 ו-4. בסך בכל מדובר ב-17 דקות נסיעה בלבד לתל אביב.

על אף הגידול המתמשך בדרישה לחללי עבודה משותפים, הקמה וניהול שלהם עדיין דורשים השקעת סכום כסף גבוה ביותר. לכן השקעה כזו נותרה עד היום בהישג ידם של בעלי אמצעים ולא של האזרח הפשוט. אולם המיזם החדש מאפשר גם למשקיעים קטנים  לקחת חלק במהפכת חללי העבודה – גם בהשקעה של סכומים נמוכים יחסית. המיזם החדש מעורר סקרנות ועניין גם בקרב משקיעי נדל"ן שכן בעוד שהתשואות הידועות במשק עומדות על בין 7%-8%. התשואות מרכישת חלל עבודה נעות בין 10% ל-13%. נכס שיירכש בכ-95 אלף ש"ח, יניב הכנסה חודשית של אלף שקלים בחודש ויחזיר את ההשקעה ככל הנראה תוך 7 שנים בלבד.

"ההחלטה להציע אפשרות של רכישת משרדים בגדלים משתנים במתחמי העבודה המשותפים היא נישה חדשה להשקעה, שמתאימה למשקיעים קטנים וגדולים ומאפשרת לשלם החל ממאה אלף שקלים על נכס נדל"ני מניב שרשום על שמך בטאבו", מציין משה פלדמן הבעלים של חברת OFFIX PRIVATE. ההצעה החדשה, כך מעיד פלדמן, מעוררת סקרנות רבה בשוק, בין היתר הודות לתשואה הגבוהה שלה אל מול שאר אפיקי ההשקעה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com