הרבצ"ר לשעבר, אביחי רונצקי, יעבור ניתוח מורכב. רבנים קוראים להתפלל לרפואתו - 0404
+
הרבצ"ר לשעבר, אביחי רונצקי, יעבור ניתוח מורכב. רבנים קוראים להתפלל לרפואתו אלעד יצחק

הרבצ"ר לשעבר, אביחי רונצקי, יעבור ניתוח מורכב. רבנים קוראים להתפלל לרפואתו

מחר יעבור הרב הצבאי הראשי לשעבר, הרב אביחי רונצקי, ניתוח מסוכן ומורכב. בפורום רבנים צבאיים במיל' קוראים לציבור: התפללו לרפואתו.

פורום רבנים צבאיים: ״הרבצ"ר לשעבר וראש ישיבת איתמר הרב אביחי רונצקי חולה מאד ומצבו קשה. הרב עתיד לעבור מחר בבוקר (ד׳) ניתוח מורכב ומסוכן. לקראת הניתוח, אנו, פורום רבנים צבאיים במיל', קוראים לרבני ישראל, ראשי ישיבות ורבני קהילות לחיילים ולכל בית ישראל, להתפלל לרפואתו ולהזכיר את שמו לרפואה שלימה. את זכויותיו הרבות של הרב אביחי רונצקי לא ניתן להעריך. אדם שכל כולו מידות טובות, תלמיד חכם, מלא אהבת אדם ומסירות נפש אין סופית עבור חיילי צה"ל, פצועי צה"ל ומשפחות שכולות, מפקד ולוחם מיוחד במינו.

מתוך יום העצמאות בו אנו מציינים את יום ראשית צמיחת גאולתינו, זה הזמן להזכיר בתפילה ובפרקי תהילים מיוחדים את שמו של מי שחייו מסמלים חיבור מיוחד במינו של תורה ועבודה, רוח קרב עם מידות טובות. הרב רונצקי בנה בידיו נדבך נכבד ברבנות הצבאית, ונתן ככל שיכל למען עם ישראל ולמען חיזוקו של צה״ל, זה הזמן שלנו להשיב לו. אנא העתירו בתפילה לרפואה שלמה לרב אביחי ניסן בן חיה״. (צילום: אלעד יצחק, ויקיפדיה).

אלעד יצחק ויקיפדיה

אלעד יצחק ויקיפדיה