רבל מדווחת על צמיחה של 13% בהכנסות הרבעון השלישי - 0404
רבל מדווחת על צמיחה של 13% בהכנסות הרבעון השלישי

רבל מדווחת על צמיחה של 13% בהכנסות הרבעון השלישי

רבל מפרסמת את תוצאות הרבעון השלישי של 2018: ההכנסות ברבעון צמחו ב-13% והגיעו ל-51 מיליון אירו; ה-EBITDA ברבעון זינק ב-87% והגיע לשיא רבעוני של 7.1 מיליון אירו. צבר הסכמי המסגרת מסתכם בכ-1.7 מיליארד אירו.

שמואל וולודינגר, יו"ר רבל: "ברבעון השלישי של 2018 החלו לבוא לידי ביטוי באופן משמעותי יותר בתוצאות הכספיות ההזמנות אותן קיבלנו מתחילת 2017 בתחום מערכות הרכב, אשר נשענות על הצורך של חברות הרכב לעמוד ברגולציה הגוברת בתקנות זיהום האוויר.

ברבעון הנוכחי, למרות תוצאות חלשות בפעילות מגזר חלקים מבניים לרכב שעדיין מתמודדת עם בעיות התפעול באתר הייצור באלבמה, החברה מציגה תוצאת שיא באבידטה של כ -7.1 מיליון אירו.

על מנת להתגבר על הקשיים התפעוליים של אתר הייצור באלבמה נקטנו מספר צעדים לחיזוק יכולות הניהול באתר, אנו מייצבים את הפעילות התפעולית ומניחים את התשתית לגידול היקף הפעילות בו בשנה הבאה. בשנה החולפת ביצענו השקעות משמעותיות אשר יגדילו את קיבולת הייצור שתאפשר לנו לממש את צבר ההזמנות הגדל ולתמוך בצמיחת החברה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]