נשר ציינה את יום המורה - 0404
נשר ציינה את יום המורה רונן פז

נשר ציינה את יום המורה

העיר נשר ציינה היום (חמישי) את "יום המורה". בבתי ספר בעיר העניקו התלמידים שי למורים, לאנשי המנהלה ולכלל הצוותים החינוכיים. בתיכון מקיף נשר, למשל, הדביקו חברי מועצות התלמידים מדבקות בצורת לב עם הכיתוב: "יום המורה שמח", על התאים של המורים. בבתי ספר נוספים העניקו התלמידים למורים ולעובדי המינהלה אלבום ברכות, ובבית הספר היסודי רמות יצחק אף הכינו הורי התלמידים ארוחת בוקר מפנקת לצוות החינוכי.

ראש העיר נשר, רועי לוי, התארח בבית הספר היסודי רמות יצחק, נפגש עם מנהלת בית הספר ליהי גרוס-אביטל, עם יו"ר ועד ההורים, רונן פז, ועם הסגל החינוכי בבית הספר, ובירך אותם ביום חגם.

בדברי ברכתו לרגל יום המורה, אמר לוי: "גם ממרחק של שנים רבות אנחנו יכולים לתאר בדייקנות מי היה המורה הטוב ביותר שלנו, את מי הערצנו, אילו תכונות הבדילו את המורים האלו משאר עמיתיהם. אותם מורים שעודדו, דחפו, גילו, אהבו, הסעירו, טלטלו ודרשו. הם המורים שהשפיעו עלינו להיות מי שאנחנו, הם שעיצבו לנו את ראשית הדרך, הם מדרכי המסע ואנשי הביטחון שלנו. במציאות של היום, מורים הם בעלי כוח אדיר להפוך לימוד לחוויה, כישלון להצלחה, פחד לאומץ. הם החוליה המגשרת בין עולם המבוגרים לילדים. מורים ומורות יקרים – לרגל יום המורה אני רוצה להודות לכם באופן אישי וקולקטיבי על השליחות שלכם ועל הרצון שלכם להראות לילדינו את הדרך. עלו והצליחו".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]