אירועי חודש האזרח הוותיק בטבריה ננעלו במופע קומי בסינמטק - 0404
אירועי חודש האזרח הוותיק בטבריה ננעלו במופע קומי בסינמטק דוברות עיריית טבריה

אירועי חודש האזרח הוותיק בטבריה ננעלו במופע קומי בסינמטק

השבוע ננעלו אירועי חודש האזרח הוותיק בטבריה, שנערכו השנה בסימן: "בריאים ושמחים עד מאה ועשרים".

במופע הפתיחה החגיגי של אירועי החודש – נערך מופע עם הזמר הוותיק איתן מסורי, שנערך בהיכל התרבות יד שטרית שהיה מלא מפה לפה. במופע הסיום בסינמטק הופיע הסטנדאפיסט המוערך נחום חבר בן העיר טבריה, שהצחיק ושימח את האזרחים הוותיקים.

אירוע הסיום נערך במעמד: ראש העיר רון קובי, שהתקבל בתשואות רמות מהנוכחים ובירך את האזרחים הוותיקים, חבר מועצת העיר החדש משה קרוטהמר שאף נשא דברי ברכה מרגשים, חבר מועצת העיר רפאל טרבלסי, מנשה כהן מנהל אגף הרווחה, אתי לוי ראש צוות אזרחים וותיקים וקהילה באגף, הרצליה צ׳יבוטרו מרכזת מועדוני הקשישים, מדריכות המועדונים, מרכזי כיתות הגימלאים, נציגי חברות סיעוד, ובתי אבות.

במהלך כל חודש נובמבר נהנו האזרחים הוותיקים מפעילויות שכללו הרצאות בנושאי בריאות, חברה ורווחה, מופעי תרבות, מוסיקה ומחול, טיולים, סדנאות, ופעילויות פנאי וספא. מנשה כהן – מנהל האגף לשירותי רווחה: "אנו מכבדים ומוקירים את אזרחי העיר הוותיקים על תרומתם לדורות, השנה יצקנו תוכן שלם של פעילות ענפה שגרמה ללא ספק לזמן איכות ולהנאה רבה לאוכלוסיית האזרחים הוותיקים בעיר".

ראש העיר רון קובי, ביקש לברך את  החברים הוותיקים: "הגיל השלישי זו המשימה שלנו ל-5 השנים הקרובות, האוכלוסייה הוותיקה מהווה את עמוד התווך של קהילתנו ואנו נמשיך לפעול במרץ לשיפור השירות לרווחתה. אני מברך על שיתוף הפעולה הפורה בין הזרועות העירוניות והארגונים השותפים לפעילות הקהילתית הענפה לרווחת אוכלוסיית גיל הזהב ומאחל לכלל האזרחים הוותיקים היקרים בריאות ואריכות ימים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]