פניה הוטחו בחוזקה על הכביש: כתב אישום נגד הנערים ששדדו באלימות נשים - 0404
פניה הוטחו בחוזקה על הכביש: כתב אישום נגד הנערים ששדדו באלימות נשים דוברות המשטרה

פניה הוטחו בחוזקה על הכביש: כתב אישום נגד הנערים ששדדו באלימות נשים

כתב אישום הוגש נגד 3 נערים בגילאים 16-17 ששדדו באלימות אשה בת 76 מכפר סבא ואשה נוספת בהרצליה. לפי כתב האישום, שהוגש בידי עו"ד חגית זכאי סלע, הנאשמים החליטו לחטוף תיק מעוברי אורח ולהתחלק בשלל שישדדו.

במקרה אחד, הנאשמים המתינו ברחוב בכפר סבא לעובר אורח שיחלוף על מנת לממש את תכניתם. למקום הגיעה המתלוננת, קשישה בת 76, כשבידה תיק ובו סכום של 2,300 ש"ח, מסמכים אישיים, כרטיס אשראי, תמונות שלה ושל בעלה המנוח ועוד. אחד הנאשמים ניגש אליה וחטף בכוח רב את התיק מידה, כך שמעוצמת המשיכה המתלוננת נפלה ופניה וגופה הוטחו בחוזקה על הכביש. למשמע צעקותיה, נמלטו הנאשמים מהמקום בריצה ובהמשך התחלקו בשלל השוד, השליכו את התיק ונסעו מהמקום. כתוצאה ממעשיהם נגרמו למתלוננת חבלות והיא נזקקה לטיפול רפואי בבית החולים.

עוד על פי כתב האישום, בתאריך 20.11.18 הגיעו הנאשמים לרחוב בהרצליה. באותה עת, הגיעה למקום מתלוננת נוספת, כשבידה תיק ובתוכו מסמכים שונים, כרטיס אשראי וסכום של 700 ש"ח. אחד הנאשמים חטף מידה במשיכה את התיק וברח מהמקום לעבר שאר הנאשמים, שהצטרפו אליו בבריחה. הנאשמים עצרו באחד הרחובות הסמוכים, שם פתחו את התיק ולקחו מתוכו את הכסף וכרטיס האשראי והשליכו את התיק. בהמשך ניסו הנאשמים לרכוש סיגריות באמצעות כרטיס האשראי, אך בשל היותו חסום לא הצליחו.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]