המנהל מגבה הקצינה שיצאה נגד היישוב יצהר והרגיזה רבים - 0404
המנהל מגבה הקצינה שיצאה נגד היישוב יצהר והרגיזה רבים 0404

המנהל מגבה הקצינה שיצאה נגד היישוב יצהר והרגיזה רבים

מתאם פעולות הממשלה בשטחים, אלוף כמיל אבו רוקון, הבהיר כי נייר העמדה בנוגע למציאות המורכבת באזור יצהר נכתב על ידי קצינה מקצועית ומצטיינת, אשר עשתה את עבודתה נאמנה וביקשה לשפוך אור על מצב שמסכן את המשך היציבות הביטחונית באזור ואת היכולת להמשיך ולסייע לפיתוחו והוסיף כי מדובר בקצינה אשר עושה רבות עבור פיתוח וקידום ההתיישבות באזור השומרון וביצהר.

"מזה חודשים ארוכים שבהם קומץ של פורעי חוק פוגעים פעם אחר פעם במרקם החיים באזור יצהר, לרבות גילויי אלימות נגד לוחמי צה"ל ואנשי מערכת הביטחון. היחידה לתיאום פעולות הממשלה בשטחים מגנה בתוקף פעולות מסוג זה ורואה זאת בחומרה. אנו לא נאפשר לכמה פורעי חוק בודדים לפגוע במציאות האזרחית והביטחונית באזור יהודה ושומרון ובקעת הירדן.

אנו מצפים מראשי ההתיישבות לסייע בידינו ולהמשיך בשיתוף הפעולה נגד פגיעה בחוק ובגילויי אלימות, זאת על מנת לשמר את היציבות הביטחונית ולמקד את המאמצים בקידום ובפיתוח האזור.

אנשי המנהל האזרחי פועלים וימשיכו לפעול בהתאם לחוק ובמסגרת אחריותם לפיתוח ולשיפור איכות החיים בהתיישבות ביהודה ושומרון ובבקעת הירדן, לרבות ביישוב יצהר".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]