עורך דין לעת צרה - 0404
עורך דין לעת צרה יח"צ

עורך דין לעת צרה

כאזרחים שומרי חוק, אנו מעוניינים לפעול לפי הכללים ולחיות את חיינו בשלווה. במצבים מסוימים בחיינו אנו פונים אל כוחו של החוק על מנת שיוכל להגן עלינו. כך למשל, בני זוג שמתגרשים צריכים להסדיר ביניהם את הסכם הממון, ומשקיעים המעוניינים לבצע עסקאות נדל"ן זקוקים לעורך דין מקצועי על מנת לעמוד בכל סעיפי החוזה. כך או כך, חשוב לבחור בעורך דין טוב שיבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

איך בוחרים עורך דין?

בישראל פועלים עורכי דין רבים, וכאשר אתם פונים לעורכי הדין, עליכם להיות סמוכים ובטוחים שאתם נמצאים בידיים טובות. מומלץ לבחון את עורך הדין לפי כמה פרמטרים:

עורך דין מקצועי – חשוב לפנות לעורך דין מנוסה המכיר את כל סעיפי החוק. עורך דין כזה יודע לפעול בכל מצב. הוא מתייעץ עם אנשי המקצוע הנכונים ומנסח כתב אישור או הגנה בהתאם לצורך.

המלצות – כדאי לאסוף המלצות על עורך הדין שאליו אתם מתכוונים לפנות. בני משפחה או חברים קרובים אשר התנסו בשירותיו של עורך דין טוב יכולים לסייע לכם בזמן אמת.

קרוב לבית – מכיוון שאתם עומדים להיפגש רבות עם עורך הדין, חשוב לבחור עורך דין קרוב לביתכם. לדוגמה, עורך דין בפתח תקווה יכול להתאים למי שגר במרכז.

קובעים פגישה – אחת הדרכים הטובות ביותר לקבוע אם עורך הדין מתאים לכם או לא היא פשוט לקבוע עמו פגישה ראשונית. בפגישה זו תוכלו לשטוח בפניו את צרתכם ולבחון עד כמה איש המקצוע קשוב אליכם.

עושים הסכם ממון

הסכם ממון הוא הסכם מיוחד שעושים בני הזוג בטרם הנישואים (ויש שעורכים אותו גם אחרי), שבו נקבעת חלוקת ענייני הרכוש במקרה של גירושין. עורך דין הסכם ממון דואג להסדיר את כל העניינים, כך ששני הצדדים ייצא נשכרים אם יפקע הקשר. הסכם הממון יכול לכלול את כל הרכוש הקיים של בני הזוג: רכב, נכסים, בית עסק ועוד.

מי מתכנן את הבנייה שלכם?

עורך דין תכנון ובניה הוא עורך דין המכיר היטב את תחום המקרקעין ויכול לסייע בעת ביצוע פעולות שונות דוגמת תמ"א 38, ביצוע עסקאות קומבינציה, הגדלת זכויות הבנייה בהתאם לצורך ועוד. לעורך דין זה ישנו ידע רחב בתחומי המקרקעין ועסקאות הנדל"ן.

משרד עורכי הדין שטרית – דמארי ושות' מתמחה במגוון רחב של נושאים מורכבים שבהם דרושה יד מכוונת של עורך דין טוב – מקרקעין, דיני ירושות, דיני משפחה ועוד. הצוות המקצועי של עורכי הדין מעניק יחס אישי לכל אדם שבה לקבל עזרה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]