כתב אישום נגד שודד תחנת דלק "דור אלון" בקרית גת - 0404
כתב אישום נגד שודד תחנת דלק wisegeek

כתב אישום נגד שודד תחנת דלק "דור אלון" בקרית גת

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה היום לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כתב אישום כנגד אריאל גופמן, תושב קרית גת כבן 19, בעבירות של קשירת קשר לפשע, שוד בנסיבות מחמירות והחזקת סכין בגין שני מקרי שוד של תחנת דלק "דור אלון" בקרית גת, אשר ביצע יחד עם קטין כבן 17, תושב קרית גת אף הוא.

מעובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד מירי ויינשטיין, עולה כי הנאשם קשר קשר עם הקטין לביצוע שני מעשי שוד בתחנת הדלק "דור אלון" שברחוב ביוצר בקרית גת.

באירוע הראשון, בתאריך 12/4/17 הגיע הנאשם עם הקטין לתחנת הדלק, הנחה אותו באשר לאופן ביצוע השוד ונותר להמתין לו בקרבת תחנת הדלק כדי להתריע על הגעת אנשים למקום. בהמשך לאמור נכנס הקטין לחנות בתחנת הדלק כשהוא רעול פנים ובידו בקבוק בירה שבור. לאחר שאיים על המתדלק הצליח הקטין לשדוד סך של כ-2000 ש"ח ולאחר מכן נמלט מהמקום, חבר אל הנאשם והם חלקו ביניהם את כספי השוד.

באירוע השני, בתאריך 23/4/17, שבו הנאשם והקטין יחד עם שנים אחרים לאותה תחנת דלק. הנאשם הנחה את הקטין באשר לאופן ביצוע השוד ומסר לו סכין לשם כך, וגם הפעם נותר להמתין לקטין בקרבת תחנת הדלק.

בהמשך לאמור, נכנס הקטין בריצה לחנות שבתחנת הדלק, כשהוא רעול פנים, הודיע כי מדובר בשוד וכיוון את הסכין לעבר המתדלק שנכח במקום. לאחר שאיים על המתדלק הצליח הקטין לשדוד סך של כ-1000 ש"ח ולאחר מכן נמלט מהמקום, חבר אל הנאשם והם חלקו ביניהם את כספי השוד. במקביל להגשת כתב האישום הגישה הפרקליטות לבית המשפט בקשה להורות על מעצרו של הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]