אחרי ביטול הרישום של יו"ש מהאתר: פלורידה מצטרפת לבוורלי הילס נגד Airbnb - 0404
אחרי ביטול הרישום של יו

אחרי ביטול הרישום של יו"ש מהאתר: פלורידה מצטרפת לבוורלי הילס נגד Airbnb

אמש (שני), הצהיר מושל פלורידה הנכנס, רון דסנטיס נחרצות, כי אם Airbnb לא תבטל את מדיניות הרישום ביהודה ושומרון, הוא יפעל לוודא כי פקידי ממשל בפלורידה לא יוכלו להשתמש ב-Airbnb לנסיעה רשמית.

הנושא שצף עכשיו בפוליטיקה המקומית של פלורידה הוא המדיניות חדשה זו של Airbnb שמפלה את המשתמשים היהודים מעבר לקו הירוק. לדברי המושל החדש "הם פשוט גירשו את כל הרישומים היהודיים בגדה המערבית. הם לא מתייחסים לאף אחד אחר בעולם בצורה כזאת; זו מדיניות ממוקדת רק כלפי קהילות יהודיות. אני חושב שזו עבירה על חוק ה-BDS של פלורידה; אנחנו בודקים את זה עכשיו.

אנחנו גם הולכים לסקור את האינטראקציה של מדינת פלורידה עם Airbnb; אני מודע לכך שעובדי המדינה רשאים להשתמש ב-Airbnbn למסע רשמי. זה לא הולך להיות מקובל עלי כמושל. אני חושב Airbnb צריכים להעריך מחדש את המדיניות שלהם. אם הם לא יעשו את זה, אנו נסקור את האפשרויות שלנו מה אנחנו יכולים לעשות עם זה".

יחסו החם של דסנטיס כלפי ישראל היה ידוע כבר מזה עשרות שנים ובאוקטובר הצהיר נחרצות: "BDS הוא לא יותר מאשר אנטישמיות מתלהמת. לעולם לא אבקש ולא אקבל תמיכה פוליטית או אחרת מקבוצה התומכת בחרם על ישראל". הוא הוסיף כי נסיעתו הבינלאומית הראשונה כמושל תהיה לישראל, וסיים: "ברגע שאקבל את תפקיד, באותו היום, יהיה לנו המושל הפרו-ישראלי ביותר במדינה".

בנובמבר 2017, חודש לפני שהנשיא טראמפ הודיע ​​כי ארצות הברית מעבירה את השגרירות שלנו לירושלים, השיק דסנטיס עתירה הקוראת לממשל טראמפ לבצע את המהלך. הוא כתב, "הגיע הזמן להעביר את שגרירות ישראל מתל אביב לבירת ישראל, ירושלים! הקונגרס הצביע ב-1995 על העברת השגרירות, אך נשיאים קודמים חסמו את המהלך.

הנשיא טראמפ התחייב להעביר את השגרירות למקומה הראוי, ואנו נתמוך בהקמתה בירושלים בהקדם האפשרי!".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]