טבריה: ראש העיר החדש החליט על חניה חינם ב"כחול לבן" בימי שישי - 0404
+
טבריה: ראש העיר החדש החליט על חניה חינם ב"כחול לבן" בימי שישי דוברות עיריית טבריה

טבריה: ראש העיר החדש החליט על חניה חינם ב"כחול לבן" בימי שישי

בסוף השבוע האחרון הפתיע ראש העיר החדש של טבריה רון קובי, כאשר פירסם פוסט ובו בישר לתושבי העיר על החלטתו התקדימית לאפשר חניה חינם בימי שישי בכחול לבן בכל רחבי העיר.

ההחלטה התקבלה בהתלהבות רבה ע"י התושבים ובפרט ע"י בעלי העסקים, בעיקר במרכז העיר שברכו את ראש העיר על הצעד החשוב. ראש העיר שלא נח לרגע ואיננו מבזבז זמן מיותר, אף הגדיל לעשות כפעולה משלימה כאשר דאג מבעוד מועד לצבוע את אבני השפה לאורך כל רחוב הגליל משני צדדיו בכחול לבן. רחוב הגליל, שעד כה סבל מירידה משמעותית בחיי המסחר, קיבל במהלך הימים האחרונים זריקת עידוד משמעותית וחיזוק תשתיתי מהיר ובלתי צפוי, החל מהסרת המעקות שסגרו גישה חופשית לחנויות וכלה בצביעת אבני השפה ומתן חניה חופשית כאמור ביום הכי עמוס בשבוע יום שישי. אין ספק שהמחזות שנראו ברחוב הגליל לא נראו בטבריה כבר זמן רב, ביום שישי האחרון היתה תנועה ערה של אנשים ברחוב, ותנועה ערה של כלי רכב, רבים הגיעו וחנו את רכבם וניצלו את החניה החינמית ע"מ להשתתף בחגיגת הקניות של Black Friday.

קובי התייחס להחלטה ואמר: "המטרה שלנו היא בראש ובראשונה להקל על התושבים ועל בעלי העסקים במרכז העיר, תוך מגמה של הגדלת חיי המסחר, וחיזוק הכלכלה העירונית. אנו נפיח חיים ברחוב הגליל ובמרכז העיר, יש תנועה ברחוב, בעבר היו נוסעים כאן במהירות מסוכנת, ובעקבות השינוי יש האטה בתנועה. יש פה הזדמנות בלתי חוזרת לסייע במעט לבעלי העסקים שמשלמים ארנונה בתעריף גבוה יחסית. אני קורא לכל תושבי העיר לרדת למרכז העיר, לקנות ולרכוש, לשבת בבתי הקפה ולחזק את הכלכלה העירונית של טבריה".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com