ערבים השחיתו אנדרטה לזכר חללי סיירת אגוז וריססו כתובת "חמאס" - 0404
ערבים השחיתו אנדרטה לזכר חללי סיירת אגוז וריססו כתובת

ערבים השחיתו אנדרטה לזכר חללי סיירת אגוז וריססו כתובת "חמאס"

ערב יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה, ערבים חיללו אנדרטה לזכר הנופלים. מידי יום שישי מזה 14 שנה מגיעים משפחות וחברים של חיילי סיירת אגוז יהודה בן יוסף ויואב דורון להתפלל סמוך לאנדרטה לזכרם סמוך ליישוב מעלה חבר.

כאשר המשפחות הגיעו היום (ו') הבחינו כי האנדרטה חוללה ונכתב עליה הכיתוב בערבית חמאס. זו אינה בפעם הראשונה בה משחיתים מחבלים ערבים את האנדרטה.

עו"ד ברוך בן יוסף אביו של יהודה בן יוסף ז"ל: "אילו היה מדובר בנערים מהגבעות הכותבים תג מחיר, השב"כ, הצבא והמשטרה היו הופכים כל אבן למצוא אותם אל במקרה שלנו האנדטרה חוללה עשרות פעמים ועדין משטרת מרחב חברון לא עצרה איש. כנראה למחבל חמאס יש חסינות מפני מעצר בפעולות גרפיטי וחילול והשחתה ועד היום לא תפסו אף אחד מהמחבלים. אנו קוראים להגיע ביום שני לטקס יום הזיכרון על הגבעה כדי לגלות הזדהות עם הגיבורים יהודה ויואב ודורשים שיקימו צוות חקירה מיוחד, לפחות כפי שמקימים כאשר מרססים גרפיטי על מסגד".

בועז גולן, מייסד 0404: "אם היה מדובר בקשקוש על קיר בכפר ערבי – צה"ל, שב"כ והיחידה לפשיעה לאומנית במשטרה כבר היו שם וזאת אחרי שהיו דואגים להוציא הודעה לתקשורת". (בתמונה: הכתובת על האנדטרה).

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]