החתונה הכי מרגשת בישראל - רבים בכו ושמחו יחד (צפו בהתרגשות העצומה) - 0404
+
צילום: 0404

החתונה הכי מרגשת בישראל – רבים בכו ושמחו יחד (צפו בהתרגשות העצומה)

אמש נערכה באולם חתונות במודיעין אחת מהחתונות המרגשות ביותר. יוחאי טוויטו, נכה צה״ל 100 אחוז על כסא גלגלים, התחתן עם רוזה, המלאכית שליוותה אותו במשך שנות השיקום.

בועז גולן, שהכיר את יוחאי בזכות פעילות חדשות 0404, לקח חלק בחתונה והתרגש עד דמעות.

בועז כתב: ״החתונה המרגשת בחיי. זכיתי לבכות מהתרגשות בחתונתם של יוחאי טוויטו ויקירתו רוזה.

יוחאי, נכה צה״ל 100% ומרותק לחלוטין לכסא גלגלים. יוחאי, תורם את כולו למען כולנו. זכיתי להכירו בזכות חדשות 0404. יוחאי, תורם מסביב לשעון לעם ישראל, לחיילי צה״ל (ציוד וביגוד) ועוד. בעת שנחטפו שלושת הנערים, יוחאי, כבעלי דפוס לוטוס בכוכב יעקב, הדפיס על חשבונו עשרות אלפי מדבקות בנושא, בהמשך הדפיס עשרות אלפי מדבקות להפיץ את בשורת 0404 ועוד ועוד וללא שום תמורה ותוך סרוב לקבל כזאת.

יוחאי, מעולם לא מתלונן. ההיפך, הוא רק מודה לקב״ה, מחייך לכל דיכפין והכל תוך אמונה חזקה בצדקת הדרך, בארצנו היקרה, במסורת ישראל ותוך חיבוק אדיר לכוחותינו.

אני מודה, יוחאי הוא מהאנשים המדהימים שפגשתי בחיי. הוא מהאנשים שנותנים לנו את הכח להמשיך.

יוחאי אהובי, בחרתי לשתף את עם ישראל בחתונתך עם רוזה המדהימה, המלאך שלך, הנסיכה שליוותה אותך במשך שנות השיקום, כדי שיוכלו להודות לך ולאחל מזל טוב! מגיע לך. מגיע לרוזה.

אני מודה, יוחאי יקר, בכיתי בחופה, התרגשתי. ראיתי את חבריך בוכים לידי, את הרב מזיל דמעה. שברת את הכוס בדרכך המיוחדת ובנית בית. זיכית אותי ואת הרבים והוספת בנו אהבה. הרבה אהבה. אוהב אותך אהבת אמת״.

0404

0404

0404

0404

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com