פוסט ב-0404 מילא אולם חתונות ושימח חתן וכלה. גולשים: ״אין על עם ישראל״ - צפו בחגיגה הגדולה - 0404
+

פוסט ב-0404 מילא אולם חתונות ושימח חתן וכלה. גולשים: ״אין על עם ישראל״ – צפו בחגיגה הגדולה

מרגש! פוסט שפורסם אמש בפייסבוק 0404 וקרא לעם ישראל להגיע לשמח חתן וכלה באולם בראשון לציון, זכה לשיתופים רבים והצליח למלא את האולם בחוגגים רבים, שביקשו לשמח את הזוג ביום הגדול.

גולשים שונים הודיעו כי הם עוזבים את כל עיסוקם ויוצאים לאולם. ״באנו לרקוד ולשמח את החתן והכלה״, סיפר עודד לחדשות 0404 והוסיף: ״באתי עם שני חברים נוספים שראו את הפוסט ב-0404 ולא חשבנו פעמיים. עלינו על בגדים חגיגיים ובאנו לשמוח ולשמח״.

״זו מצווה גדולה – מייד החלטתי לבוא עם חברה ולשמח את הזוג וגם צרפנו מעטפה שיהיה להם מושלם״, סיפרה גלית.

״באנו קבוצה של חברים אחרי שראינו את הפוסט. יש יותר מאשר לשמח חתן וכלה? אנחנו עם מיוחד… לא צריך להכיר אישית. מכירים כאן ברגע. כולנו בסופו של דבר משפחה אחת״, אמרו גדי ורעות והוסיפו: ״דגלי ישראל הונפו בריקודים וראינו מול העיניים את אחדות ישראל – אחדות העם הנפלא שלנו״.

בין התגובות המרגשות בפוסט שפורסם בפייסבוק 0404: לילך טיקוצקי כתבה: ״טוב 0404 סחטתם ממני היום את שק הדמעות יופי יופי. 3 עם ישראל חי!״. ספיר ללום כתבה: ״היינו שם והיה כל כך מרגש. אין על עם ישראל פשוט אין!!!״.

ריקי מנטש כתבה: ״טוב תקשיבו אתם אלופים!!!!!!!!!! תודה ענקיתתתתתתתת לכל כל אחד ואחד שהגיע לשמח. הייתם מושלמים!!!!!!!! פשוט היה תענוג לראות כמה אהבת חינם! איך אנשים פשוט הגיעו ופתחו את הלב. מבלי להכיר. מטורףףףףףךףףף. בחיי מרגש עד דמעות!!! אשריכם עם ישראל!!! איזה טוב ה׳ ♥️♥️♥️♥️״.

סיון חסידוף, אחות החתן, כתבה בהתרגשות: ״תודה לכול אנשי הפיסבוק שבאו לשמחחח. אותנו איזו אהבת חינם. איזה שמח עשיתם לאחי. ממממש תודה לכולםםם״.

תמונות שונות ותגובות שהעלו גולשים שהגיעו לחתונה השמחה:

אבי ירמיהו

בן אהרון

טוני אנטוננקו

תאיר גשמה

לחצו כאן לפוסט בפייסבוק 0404 עם התגובות, התמונות והסרטונים.