צ'רלי אזריה: בזמן שעם ישראל יחגוג עצמאות - אלאור עצור - 0404
צ'רלי אזריה: בזמן שעם ישראל יחגוג עצמאות – אלאור עצור ערוץ 20

צ'רלי אזריה: בזמן שעם ישראל יחגוג עצמאות – אלאור עצור

אביו של לוחם כפיר אלאור אזריה כמעט והזיל דמעות בעת שהתבקש להתייחס בשידור לתכנית "לפני כולם" בערוץ 20 למצב המשפחה ובעיקר למצבו של בנו.

צ'רלי אזריה: "בתור אדם שנתן את חייו בשביל המדינה, נפצעתי עבור המדינה. שני ימי עצמאות שאלאור נמצא בבסיס בזמן שעם ישראל חוגג בחוץ".

אזריה התייחס לאמירת התובע שמי שיורה במחבל מנוטרל יכול לבצע זאת גם באזרחות וכן לראיון שנתן פרקליטו לתכנית עובדה: "מגיל 18 ועד הלום אני משרת את המדינה ומגן על רכוש הציבור, על בני אדם, על העם שלנו והארץ שלנו. אני שואל: איך אפשר להגיד משפט כזה? ועוד מאדם במדים? זו סטירת לחי לכל לוחם, לכל טייס, לכל שיריונר ולכל חייל בצה"ל. האירוע שבו היה אלאור זה אירוע מבצעי. אלאור צפה בראיון הזה ומאוד נפגע, מאוד לקח את זה קשה. למה הפכו אותו?

אנחנו מאמינים בצדק למרות שראינו שהצדק אינו תמיד צדק. בתור אחד עם ניסיון משפטי – אני מכיר את כל חומר הראיות בתיק. אם זה היה בבית משפט אזרחי – אלאור היה זכאי לחלוטין. אני מוכן לשים ידיי בנושא זה בגחלים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]