מקורב לנשיא ברזיל בסיור בשומרון: "המחויבות שלו לישראל מוחלטת - תומך גם ביו"ש" - 0404
+
מקורב לנשיא ברזיל בסיור בשומרון: "המחויבות שלו לישראל מוחלטת – תומך גם ביו"ש" רועי חדי

מקורב לנשיא ברזיל בסיור בשומרון: "המחויבות שלו לישראל מוחלטת – תומך גם ביו"ש"

מאות מנהיגים רוחניים ומנהיגי קהילות של נוצרים אוהבי ישראל ממרכז ומדרום אמריקה סיירו השבוע בשומרון כחלק מפעילות יחידת קשרי החוץ של המועצה, יחד עם ארגון "פרלמנט למען ישראל".

המנהיגים שהגיעו בין היתר מצ'ילה, אורוגוואי, פרו, גואטמלה ומקסיקו סיירו עם ראש מועצת שומרון, יוסי דגן, במפעלים באזור התעשייה ברקן, ביקב טורא, במרפסת של המדינה במצפה ברקן ובמקומות נוספים.

ד"ר קרלוס קירואה סיפר על שיחותיו עם נשיא ברזיל הנכנס, ז'איר בולסונרו, כמו גם על תכניותיהם לעתיד. קירואה אמר כי "בחודש מאי נפגשנו עם בולסונרו, מי שהיה אז מועמד לנשיאות ברזיל ודיברנו על חשיבות התמיכה בישראל. ביום הצעדה נפגשנו אתו שוב והדגשנו בפניו את חשיבות הדברים. עוד אז, בולסאנרו הודיע שהמחויבות שלו כלפי ישראל תהיה חד-משמעית וכמובן, גם תמיכתו ביהודה ושומרון. אנחנו דוחפים בכל הכוח להמשך המגמה בכל אמריקה הלטינית. זה היה במאי, עכשיו הוא הנשיא הנבחר. ועכשיו אכן כנשיא נבחר בולסונארו אמר שהתמיכה שלו בישראל תהיה נצחית והמעבר של השגרירות מתל אביב לירושלים זה הדבר הראשון שהוא יתחיל לעשות".

ראש מועצת שומרון, יוסי דגן אמר כי "אנחנו ממשיכים בבניית קואליציות בכל העולם למען יהודה שומרון ומדינת ישראל. את ד"ר קירואה פגשנו כבר לפני למעלה משנה, הוא הפך לידיד אמיתי של יו"ש. המפלגה שאתה הוא פועל במקסיקו קיבלה בבחירות האחרונות פי 5 יותר מנדטים והשפעתם של נוצרים אוהבי ישראל הולכת וגדלה בעולם וכך גם התמיכה בישראל וביו"ש. אנחנו נמשיך לפעול בכל מרחב למען יו"ש ולמען יצירת קואליציות חזקות".