נשיא המדינה העניק את פרס העובד המצטיין של קריית אתא - 0404
נשיא המדינה העניק את פרס העובד המצטיין של קריית אתא עיריית קריית אתא

נשיא המדינה העניק את פרס העובד המצטיין של קריית אתא

נשיא המדינה, רובי ריבלין, העניק את פרס העובד המצטיין של קריית אתא לאילן חיים מיטשניק, העובד במחלקת אחזקה בעיריית קרית אתא מזה 12 שנים, את תואר העובד המצטיין הארצי בתחום השירותים לתושב.

מיטשניק, בן 51, נשוי ואב ל- 2 ילדים ביולוגיים ועוד 2 ילדים מאומצים, הינו עובד מסור וחרוץ אשר מעבר לעבודתו השוטפת אותה הוא מבצע ללא רבב, הוא גם מתנדב בפעילות למען הקהילה ואף תרם למשפחות נזקקות את שטח החצר הפרטית שלו לטובת קיום אירועים שאין ידם משגם לקיימם.

זכייה זו הינה המשך ישיר  לזכייתו של מיטשניק בתחרות העובד המצטיין של עיריית קרית אתא בה זכה בשנה החולפת. ועדת הפרס ציינה כי ההחלטה להעניק את האות לאילן חיים מיטשניק התקבלה פה אחד, מתוך הערכה עמוקה לפועלו והצטיינותו במסגרת תפקידו כעובד אגף האחזקה וכהוקרה על עבודתו המקצועית והמסורה הכוללת הישגים מקצועיים, חברתיים והתנדבותיים מרשימים.

בטקס זכה גם עובדיה גולדפיינר, תושב העיר אשר עובד מזה 40 שנה בחטיבת התפעול ב"רפאל" ומתנדב באופן קבוע למען ילדים ובני נוער בסיכון.

ראש עיריית קרית אתא, יעקב פרץ: "פרס "העובד המצטיין" הניתן באופן קבוע לעובדי עיריית קרית אתא, הוא מחווה של הוקרה והערכה לטובים ולאיכותיים שבעובדי עירנו, העושים מלאכתם נאמנה במגוון רחב של מקצועות וענפי תעסוקה. אני מברך את אילן מיטשניק ועובדיה גולדפיינר על זכייתם ובטוח כי זכייה זו תהווה אות, מופת ומודל לחיקוי לכלל העובדים בעירייה ומחוצה לה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]