שב''כ יצא בקמפיין מיוחד לגיוס מיטב המוחות בישראל - 0404
שב תקשורת שב''כ

שב"כ יצא בקמפיין מיוחד לגיוס מיטב המוחות בישראל

לקראת יום העצמאות ה-69 של מדינת ישראל יוצא שירות הביטחון הכללי בקמפיין גיוס ייחודי לאיתור מיטב המוחות של מדינת ישראל: "מסכלים את האיום הבא. מגינים על ישראל"
במסגרת זו, עלה היום (ה'), לאוויר, אתר אינטרנט חדש ומתקדם, הכולל חידת סייבר מאתגרת במיוחד לגאוני הסייבר והטכנולוגיה של מדינת ישראל. www.shabak.gov.il
 
האתר יאפשר לציבור הרחב, כמו גם למועמדים פוטנציאלים לקריירה בשב"כ, להכיר את מה שניתן לחשוף על עשיית הארגון בעבר ובהווה, והכל בממשק אינטרנטי מתקדם וחוויתי.
לראשונה מאפשר השב"כ הצצה נדירה לפעילות הארגון באמצעות סרטון חדש וייחודי. זאת לצד מידע רב אודות המשרות המוצעות בתחומי המודיעין, השטח והמבצעים, טכנולוגיה וסייבר, מערכות מידע, אבטחה ועוד.
 
במסגרת ההתעצמות הטכנולוגית של השב"כ אל מול האתגרים הניצבים לפתחו, וכחלק מרצון הארגון לגייס לשורותיו את טובי המוחות מתחום הסייבר והטכנולוגיה בישראל, מציג השב"כ באתר חידת סייבר טכנולוגית מאתגרת במיוחד. גאוני הסייבר שיצליחו לפתור את החידה, יוזמנו להגיש מועמדות לאחת מהמשרות הטכנולוגיות הייחודיות בחזית הטכנולוגיה ולהשתלב במסלולי הפיתוח והקריירה הייחודים והחדשים שמציע השב"כ למועמדים אלו.
 
לצד ההתעצמות הטכנולוגית, מבוצעים מהלכי שינויי והתחדשות בגזרות העשייה המגוונות של השירות. בשנה האחרונה הגיע מספרם של עובדי הטכנולוגיה, סייבר ו-IT לכ-25% מעובדי הארגון. כלל המערכים שדרגו יכולותיהם, מסלולי הפיתוח, ההכשרה והקריירה שודרגו באופן משמעותי. זאת כחלק מהשינויים וההתאמות שמבצע הארגון בכלל מערכיו – המודיעיניים והמבצעיים, להתמודדות אל מול האתגרים בזירות השונות.
 
כל המעוניינים לפתח קריירה בשב"כ, באתר החדש קוצר משמעותית תהליך הגשת המועמדות למשרות השונות המוצעות כך שתוך מספר דקות יכול המועמד להשלים את התהליך באופן פשוט וידידותי למשתמש. שירות הביטחון הכללי מזמין אתכם לגלוש, לחוות ולהכיר את התכנים הרבים והמגוונים שכבר מופיעים באתר ולהמשיך לעקוב לקראת תכנים רבים נוספים שיעלו בהמשך.
 
 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]