בהוראת ארדן: נאסר קיום אירוע מטעם הרשות במלון בירושלים - 0404
בהוראת ארדן: נאסר קיום אירוע מטעם הרשות במלון בירושלים המשרד לבט"פ

בהוראת ארדן: נאסר קיום אירוע מטעם הרשות במלון בירושלים

על בסיס מידע שהגיע ממשטרת ירושלים, הרשות הפלשתינית תכננה לקיים אירוע במלון לגאסי בעיר שכותרתו "פלסטין תחת תרבות ההסתה בישראל" ובו ככל הנראה היו צפויים להשתתף בכירים מהרשות הפלשתינית, לכן החליט השר ארדן לחתום על צו האוסר על קיום האירוע.

הצו הוא מתוקף סמכותו של השר לביטחון הפנים. הצו מורה על איסור קיום האירוע במזרח ירושלים, או בכל מקום אחר במדינת ישראל, בחסות או במימון הרשות הפלשתינית, וזאת מבלי שניתן לכך היתר בכתב כנדרש בסעיף 3(א) לחוק יישום הסכם הביניים בדבר הגדה המערבית ורצועת עזה (הגבלת פעילות), התשנ״ה- 1994.

בעקבות הוצאת הצו והנחיית השר ארדן, שוטרי משטרת ירושלים הגיעו בדקות האחרונות למקום האירוע המיועד ומסרו את הצו למארגנים.

הניסיון לקיים את האירוע הוא חלק מהניסיונות החוזרים ונשנים של הרשות הפלשתינית לחזק את מעמדה בירושלים על ידי קיום אירועים והפעלת עמותות.

השר גלעד ארדן: "המאבק על ריבונותנו בירושלים לא הסתיים בשחרור העיר. הרשות הפלשתינית מנסה פעם אחר פעם לערער את ריבונותה של ישראל בירושלים ואנו ממשיכים להיאבק עליה בכל חלקי העיר״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]