נוער קריית אתא למען ניצולי שואה - 0404
נוער קריית אתא למען ניצולי שואה עיריית קריית אתא

נוער קריית אתא למען ניצולי שואה

תוכנית "נושאים את הלפיד" היא תכנית קהילתית למען ניצולי שואה שיזמה מועצת הנוער העירונית בשיתוף עם ביה"ס "רוגוזין" והמחלקה לשירותים חברתיים בעיריית קרית אתא.  התוכנית כוללת מפגשים קבוצתיים ופרטניים של בני נוער עם ניצולי שואה במסגרת תוכנית המחויבות האישית המופעלת בבית הספר. מטרת הפרויקט היא להעלות את המודעות ולחזק את הקשר עם ניצולי השואה, דרך עשייה, לימוד וחשיבה על סוגיות היסטוריות, יהודיות וישראליות.

השבוע נערך בחטיבה א' מפגש מרגש בין תלמידים לניצולי שואה בו השתתפו הצוות החינוכי, התלמידים והוריהם. הערב כלל שירים, סיפורים ועדויות של ניצולי שואה שאספו התלמידים במסגרת הפרויקט.

ענת אסולין, מנהלת רוגוזין חטיבה א' מסרה: "הפרויקט מאפשר לבני הנוער להכיר לעומק  את הדמות הנמצאת מאחורי צמד המילים "ניצול שואה". באמצעות המפגשים הם נחשפים לעולמם של ניצולי השואה, מהווים להם אוזן קשבת ותורמים ליצירת חברה מעורבת ואכפתית יותר".

עיריית קריית אתא

עיריית קריית אתא

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]