ספרופולוס לקראת משחק הבכורה במכבי ת"א: "צריכים להיות מאוד ממוקדים" - 0404
+
ספרופולוס לקראת משחק הבכורה במכבי ת"א: "צריכים להיות מאוד ממוקדים" אתר רשמי מכבי ת"א

ספרופולוס לקראת משחק הבכורה במכבי ת"א: "צריכים להיות מאוד ממוקדים"

מאמנה החדש של מכבי ת"א יאניס ספרופולוס, ערך הערב (שני) את אימון הבכורה שלו בקבוצה, ערב לפני משחק היורוליג מול אנאדולו אפס במסגרת המחזור השמיני ביורוליג. האימון עצמו נמשך זמן רב והמאמן דאג להקפיד על כל פרט ופרט במהלכו, תוך שהוא מסביר כל צעד בתרגילים ובמיוחד בהגנה. 

"זה היה אימון ראשון וניסינו לבנות את המשחק שלנו הגנתית והתקפית", הסביר ספרופולוס בסיום האימון. "הייתה לנו קודם גם פגישה והסברתי להם איך אני רוצה שהם יתפקדו, שזה דבר חשוב לי מאוד. זאת הפילוסופיה שלי. זה לא פשוט בזמן כל כך קצר עבורם ואני צריך להגיע לכל אחד מהם עם הכיוון של מה שאני רוצה שיעשו בהגנה ובהתקפה. השחקנים מגיבים יפה מאוד, זאת חבורה נהדרת שאני ממש סומך עליה שתיתן את המקסימום". 

דוברות מכבי ת"א

"אנחנו הולכים להתמודד מול יריבה נהדרת, שעשתה תוצאות יפות", הזכיר המאמן החדש. "אנחנו צריכים להיות מאוד ממוקדים כדי לדבוק בתכנית שלנו. כבר התחלנו לעבוד על סגנון המשחק שלנו, דיברנו על הגנה ואיך נשמור מול אפס ונצטרך לשמור על ריכוז ולהיצמד לתכנית. זה מה שיביא אותנו לדקות טובות וידחף אותנו במהלך המשחק. בטוח יהיה קשה, זה משחק חוץ. אנחנו צריכים להיות אגרסיביים עד לרגע האחרון". 

"אני רוצה להגיד לאוהדים שנילחם הכי חזק שאנחנו יכולים, נמות על המגרש בשביל ההצלחה של הקבוצה – אני והשחקנים", הבהיר ספרופולוס. "נהיה לוחמים בכל משחק ולא נוותר לעולם – גם אם מובילים וגם אם אנחנו בפיגור. עם המנטליות הזאת נתחיל לנצח משחקים".