בתגובה להסרת דירות ביו"ש מהאתר: משרד התיירות יגביל פעילות Airbnb בישראל - 0404
+
בתגובה להסרת דירות ביו"ש מהאתר: משרד התיירות יגביל פעילות Airbnb בישראל

בתגובה להסרת דירות ביו"ש מהאתר: משרד התיירות יגביל פעילות Airbnb בישראל

שר התיירות, יריב לוין, דורש בתוקף מהנהלת airbnb לבטל את ההחלטה המפלה להסיר מהאתר דירות מהיישובים ביהודה ושומרון. לוין הדגיש כי מדובר בהחלטה מבישה ואומללה ובכניעה מחפירה של החברה.

בהנחיית השר לוין החל משרד התיירות לגבש צעדים מידיים להגבלת פעילות החברה בכל הארץ.

במקביל, הנחה השר את הנהלת משרדו להוציא לפועל תוכנית מיוחדת לעידוד התיירות והלינה בדירות נופש בכל רחבי יהודה ושומרון.

יוסי דגן, ראש המועצה האזורית שומרון, הגיב הערב להחלטת חברת Airbnb להוציא מהאתר את בתי האירוח והצימרים ביו"ש.

דגן: "מדובר בהחלטה מזעזעת נפשעת ואנטישמית. עם זאת את עתיד השומרון ובתוך כך את עתיד התיירות בשומרון לא יקבע אתר Airbnb ולא ה bds. השומרון ימשיך לצמוח. השומרון ימשיך לרשום אחוזי צמיחה מהגבוהים בעולם המערבי. התיירות בשומרון כולל התיירות העולמית צמחה בשנתיים האחרונות בכ-200% והיא תמשיך לצמוח.

רק במהלך השבוע שעבר הגיעו מאות תיירים ממרכז ודרום אמריקה לטייל בשומרון וממשיכים להגיע תיירים גם השבוע מכל העולם. ההחלטה הזו רק מחזקת אותנו להשקיע אף יותר בתיירות הנכנסת הן מהארץ והן מהעולם".

ראש המועצה האזורית גוש עציון, שלמה נאמן: "אני רואה בחומרה רבה את העובדה שאתר אינטרנט שכל מטרתו לבנות גשרים בין בני אדם ממדינות שונות, בחרה לשרוף גשרים בשם חרם אנטישמי במהותו.

הישובים היהודיים לא יפסידו ולו תייר אחד, אבל חברת Airbnb, כן מפסידה לקוחות איכותיים רק בגלל כניעה לארגוני שמאל רדיקאלי. אני קורא לכל יהודי העולם להחרים בתגובה את Airbnb ולהשתמש בחברות מתחרות הלויאליות לערכי האנושות ודוחות את האנטישמיות המאורגנת, כגון חברת booking שלא מפלא בין גזע לגזע.

לאנשי האתר אני מציע לבוא ולראות את תנופת התיירות בגוש עציון בפרט והמועצות האחרות במפעל התיישבות בכלל ותראו כמה כן שווה לכם לבוא ולהשקיע פה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com