תתבייש לך ריבלין - הפכת לנשיא "הקרן החדשה" - 0404
תתבייש לך ריבלין – הפכת לנשיא מארק ניימן, לע"מ

תתבייש לך ריבלין – הפכת לנשיא "הקרן החדשה"

בושה וחרפה. איך אתה יכול אדון רובי ריבלין לשמש בתפקיד נשיא מדינת ישראל ולחתור תחתיו של ראש הממשלה, בנימין נתניהו? איך אתה יכול לצחוק לראש הממשלה ולעם ישראל בפנים ולהפגש עם שר החוץ הגרמני, זמן קצר לאחר שראש הממשלה הודיע על ביטול הפגישה איתו עקב סירבו שלא להפגש עם ארגוני השמאל הפועלים נגד חיילינו ומכפישים את שמם בעולם ופועלים להעמדתם לדין. איך אתה יכול?!

מזה תקופה שאנו בחדשות 0404 מנסים להוריד פרופיל בכל הקשור אליך. מנסים לבלוע, לשתוק ולתת לך לשקם את ההרס האדיר שעשית לעצמך עם המשפט המטומטם: "בני עמי בחרו בטרור", אך אתה ממשיך להוכיח שטעינו.

היכן האחדות הישראלית? מי אתה שתפגש עם שר החוץ ותפעל נגד ראש הממשלה. אתה עושה בדיוק את אותה הפעולה של ארגוני השמאל הקיצוני – אתה פוגע בשמו של ראש הממשלה ובשמה של ישראל בעולם.

לא נותר לי אלא לומר לך כי אתה מתנהג כמו נשיא "הקרן החדשה". אתה מתנהל כמו ילד קטן ומוכיח שוב שצריך כמה שיותר מהר לסגור את המוסד הנשיאותי הבזבזני, ראוותני ומיותר הזה.

וכך, על פי הודעה שמערכת הדוברות שלך שיגרה לתקשורת, אמרת: "אדוני השר גבריאל, ברוך הבא לישראל. כמנהיג שהוא גם מורה, אתה מכיר את החשיבות של הבנת ההיסטוריה. לישראל וגרמניה מעולם לא הייתה מערכת יחסים פשוטה, ולעולם לא תהיה. אולם בשנים האחרונות, מערכת היחסים בינינו הפכה לחיובית ועמוקה ביותר. עברנו דרך ארוכה יחד, מהיסטוריה כואבת לאחריות משותפת ושותפות קרובה. ראינו זאת רק אתמול, עם ביקורו של הנשיא לשעבר גאוק, יחד עם נוכחותך היום והגעתו הקרובה של נשיאך, זהו סימן חזק לשותפות הזו".

טעות קשה עשית בפגישתך אבל יכולת לומר לשר שמעדיף להפגש עם מכפישי חיילינו, כי אתה עומד מאחורי הודעת ראש הממשלה וקורא לו לחזור בו. השר הזה, על פי פרסומים, לא ענה לטלפון של ראש הממשלה נתניהו, אבל במקום לבקר אותו, להכנס בו ולהעמיד אותו על טעותו, חיבקת אותו ורצת לדפוק תמונה לחבר'ה. תתבייש לך אדוני נשיא "הקרן החדשה". (צילום הפגישה: מארק ניימן, לע"מ).

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]