ליברמן בלחץ: "זאת ממשלת ימין רק בדיבורים ואנחנו רוצים ממשלת ימין במעשים" - 0404
+
ליברמן בלחץ: "זאת ממשלת ימין רק בדיבורים ואנחנו רוצים ממשלת ימין במעשים" מרים אלסטר, פלאש 90

ליברמן בלחץ: "זאת ממשלת ימין רק בדיבורים ואנחנו רוצים ממשלת ימין במעשים"

יו"ר מפלגת ישראל ביתנו, ח״כ אביגדור ליברמן, אמר בפתח ישיבת סיעת ישראל ביתנו כי

ליברמן: "הדיבורים הבלתי פוסקים מכל גורם אפשרי בקואליציה על המערכה הקרבה ובאה, התדרוכים וההדלפות בנושא, זה לא ביטחון זאת הפקרות ביטחונית. גם הקיצוץ מאתמול בתקציב הביטחון- יותר מרבע מיליארד ש"ח- זו גם הפקרות ביטחונית.

ההתקפה הברוטלית הנוספת של שר החינוך כנגד לובשי מדים היום, במקרה הזה נגד הפרקליט הצבאי הראשי, זו גם הפקרות ביטחונית. הקשבתי היום לשרים בנט ושקד, גם כאן אין שום קשר לא לאחריות, ולא לביטחון. זאת תופעה ידועה מזמן- אנשים נכנעו ללחצים ונדבקו לכיסאות.

מי שרוצה לדעת את האמת שיקשיב לבצלאל סמוטריץ', רק אתמול בראיון לערוץ 7 אמר סמוטריץ': "צריך לומר את האמת, בנקודת הזמן הזו אנחנו לא רואים תועלת בקיומה של הממשלה הזו״. היום בטוויטר שלו אחרי מסיבת העיתונאים של בנט ושקד כתב אותו סמוטריץ': "עכשיו אפשר כבר לגלות את הסיבה האמתית – החלטנו לא להתפטר כדי שדינה זילבר לא תחזור להופיע בכנסת".

מה הקשר בין זה לבין ביטחון?! אני לא הבנתי. אבל הבנתי דבר אחר- הביטחון לא מעניין את הממשלה הזאת. אחריות היא מילה לא רלוונטית בהקשר של בנט ושקד. מדובר בהישרדות פוליטית נטו. מדובר בחוסר יכולת לוותר על הכיסא. זאת ממשלת ימין רק בדיבורים, ואנחנו רוצים ממשלת ימין במעשים".