רגע של גדולה: בנט ושקד שמרו על הממשלה והוכיחו - ביטחון המדינה ואחדות העם מעל הכל - 0404
רגע של גדולה: בנט ושקד שמרו על הממשלה והוכיחו – ביטחון המדינה ואחדות העם מעל הכל

רגע של גדולה: בנט ושקד שמרו על הממשלה והוכיחו – ביטחון המדינה ואחדות העם מעל הכל

שר החינוך נפתלי בנט הגיע מוכן למסיבת העיתונאים. בדיוק כפי שעשה אביגדור ליברמן, הוא הציג את כל תחלואי הממשלה – בעיית הביטחון, הכסף למחבלים, החשש הזה של חיילינו מהפרקליט הצבאי הראשי הרבה יותר מחששם מהמחבל הראשי יחיא סינוואר.

בנט, ביקר קשות את ראש הממשלה נתניהו על הויתור בהריסת חאן אל אחמר והציג את ההזיה הזאת שכל מרפסת בלתי חוקית בתל אביב נהרסת מיד וכפר ערבי בלתי חוקי נותר כפי שהיה.

יחד עם זאת, בנט ושקד קיבלו את ההחלטה הכי לא פופלארית מבחינה פוליטית והחליטו לשמור על ממשלת ישראל, כדי לא לתת סיכוי לממשלת שמאל ומעל הכל כדי לשמור על ביטחון ישראל. בנט, דיבר היום כמו מנהיג. כמו שליח ציבור אמיתי. הוא והשרה איילת שקד שמו את הכל בצד ונתנו לנו, לעם ישראל, רגע אחד טוב של אחדות. רגע של נחת. רגע אחד של חוזק ושוב הרגשה שאנחנו… כן, אנחנו, יכולים וחייבים לנצח.

בנט ושקד הוכיחו היום לראש הממשלה כי הם למעשה השותפים הכי טובים שיכלו להיות לו. בתוך הליכוד עצמו יש כאלה המנסים לשים לו רגליים, אך השניים שיכלו לשלוח אותו היום לאבד מנדטים רבים, נתנו לו גב. גב גדול. בנט ושקד לא עוזבים את הספינה, הם נותרים לצד ראש הממשלה בתוך הסירה שאותה מנסה השמאל למלא במים ולהטביעה.

לרגע אחד קיבלנו היום פוליטיקה כמו שרצינו לקבל, שליחי ציבור שרצינו לראות. כאלה שבאים לעשות את מה שהציבור רוצה לקבל.

נכון, גם לי יש ביקורת כלפי הבית היהודי, כלפי פעולות שהמפלגה עושה בניגוד לדעת בוחריה, אך ברגע האמת ידעו השניים לשים את הכל בצד ולהודיע שמעל הכל יש חשיבות לשמור על אחדות, במיוחד בעת הזאת. כל הכבוד!

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com