מהפכת התקשורת: פייסבוק 0404 חצה את קו חצי מיליון הגולשים - 0404
+
מהפכת התקשורת: פייסבוק 0404 חצה את קו חצי מיליון הגולשים

מהפכת התקשורת: פייסבוק 0404 חצה את קו חצי מיליון הגולשים

חדשות 0404 רושם הישג נוסף. מעל חצי מיליון גולשים סימנו לייק – אהבתי לדף הפייסבוק הפופלארי של חדשות 0404.

פייסבוק 0404 הוא חלק ממערכת החדשות שבשנים האחרונות הביאה למהפכת תקשורת בישראל.

יחד אתכם, החזרנו מושגים כמו ״כוחותינו״ ו״חיילינו״, לשיח התקשורתי בישראל, יצרנו את המושג ״פיגוע אבנים״ ו״פיגוע תבערה״, הבאנו אותם לקדמת החדשות ובכך חשפנו טרור יומי מושתק.

יחד אתכם הצגנו את המחאה הצה״לית הגדולה בתולדות צה״ל – מחאת דוד הנחלאווי, במהלכה התקבלו במערכת חדשות 0404 יותר מ-17,000 תמונות מחאה של חיילים וחיילות.

0404 הפך לאתר הבית של החיילים ובכלל של כוחותינו היקרים והפך לכלי תקשורת מהיר בדיווחים ראשוניים ובלעדיים.

יחד אתכם, גולשים יקרים, פרסמנו אלפי תמונות של זריחות ושקיעות מרחבי ארצנו הנפלאה, העלנו את ירושלים על ראש שמחתנו עם שלל דיווחים וחיבוקים לעיר הקודש – הבירה הנצחית של ישראל.

יחד אתכם, אנו פועלים למען חיילינו היקרים ובשיתוף פעולה עם ״קפה הכי אחי״, מידי יום ומסביב לשעון, אנו מודים לחיילינו הרבים ומפנקים אותם עם צ׳ופרים (צ׳וקולוקים), ביגוד וציוד. הפעילות נמשכת כבר כמה שנים ומטרתה – חיבוק אדיר לכוחותינו הנפלאים.

יחד אתכם, סייענו במציאת נעדרים, השבנו מאות אבידות והפגשנו בין כאלה שחיפשו את יקירהם מזה שנים רבות. עוד, הצלחנו לסייע בתרומות לנזקקים שונים, תרומות לחולים, חיברנו בין מבוגרים וניצולי שואה והצלחנו להעלות חיוך על פני רבים.

פייסבוק חדשות 0404 היה שותף פעיל גם למציאת בתים עבור בעלי חיים רבים ויחד התרגשנו פעמים רבות מסיפורים מיוחדים שפתחו את הלב.

יחד אתכם, נמשיך לנצח. נמשיך להציג את האמת. נמשיך לעשות למען עם ישראל. למענכם! זו הסיבה היחידה לקיומנו.

באהבה רבה והמשך שיתוף פעולה,

בועז גולן וצוות חדשות 0404.