חשד לשחיתות: ראש מועצת עמנואל עוכב לחקירה, עובדים בעיריית ראשל״צ עוכבו גם הם - 0404
חשד לשחיתות: ראש מועצת עמנואל עוכב לחקירה, עובדים בעיריית ראשל״צ עוכבו גם הם דוברות המשטרה

חשד לשחיתות: ראש מועצת עמנואל עוכב לחקירה, עובדים בעיריית ראשל״צ עוכבו גם הם

היחידה הארצית של משטרת ישראל עכבה הבוקר, בתום חקירה סמויה בת מספר חודשים, 3 חשודים תושבי ישוב בשומרון נושאי תפקידים בכירים בעיר, בחשד לעבירות שוחד בחירות, עבירות מרמה והפרת אמונים ועוד.

עפ"י החשד, החשוד המרכזי שיחד את ראשי קהילת חב"ד בעיר תמורת תמיכתם במערכת הבחירות שנערכה בשנת 2013 ובנוסף חשוד בקבלת שוחד מקבלנים תמורת קידום עסקיהם בתחומי התכנון והבניה בעיר.

עם המעבר של החקירה הסמויה הבוקר לשלב הגלוי, עכבה היחידה החוקרת הבוקר את שלושת החשודים המרכזיים, אשר הובאו אל משרדי היחידה החוקרת לצד ביצוע חיפוש במשרדי המועצה ובבתיהם, על מנת לתפוס מסמכים הקושרים אותם לעבירות המיוחסות.

מדובר בפרשיה נוספת הנחקרת במשטרה ומצטרפת לשורה של פרשיות שנחשפו לאחרונה, המעלות חשדות פליליים כנגד נושאי משרות ציבוריות בכירות ברשויות המקומיות, בדגש על חשיפת עבירות הונאה, מרמה ובצע כסף, הפוגעות במישרין בציבור כולו לצד פגיעה בטוהר המידות.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]