בנה של פצועת טרור שנלחמת שנים לקבל כספים זועם על הרצוג שדאג לכסף למשפחת השב״ח שנהרג מרקטה - 0404
בנה של פצועת טרור שנלחמת שנים לקבל כספים זועם על הרצוג שדאג לכסף למשפחת השב״ח שנהרג מרקטה

בנה של פצועת טרור שנלחמת שנים לקבל כספים זועם על הרצוג שדאג לכסף למשפחת השב״ח שנהרג מרקטה

שלומי לוי, שאמו נפצעה בפיגוע רצחני שביצע מחבל, זועם על יו״ר הסוכנות היהודית, בוז׳י הרצוג, שמיהר להודיע על תשלום למשפחת הערבי שוהה בלתי חוקי, שנהרג השבוע מפגיעת הרקטה באשקלון.

שלומי כתב:

שלום רב לכם, לכולכם ולציוני… בוז׳י הרצוג.

אם אדם נסע ברכב שלו או לא שלו ללא ביטוח ואם נפצע בתאונה או נהרג אין הביטוח מכיר בו!! ואם הרג, תובעים אותו בחומרה יותר מאדם שיש לו רשיון.
אז איך ערבי פלסטיני שוהה בלתי חוקי נהרג בבית באשקלון בתוך ישראל, על ידי טיל שנורה מפלסטינים חמסניקים ובוז׳י הרצוג הסוכנות ״היהודית״ דאגו להעביר ישר למחרת כספים למשפחה של ההרוג?!

ואיך במאי 2002 אמי היתה במועדון שפילד בראשון, עמדה רגעים אחדים ליד איזור המחבל וברוך השם שמשך אותה ללכת לאיזור אחר, המחבל התפוצץ לקח 15 אנשים איתו יחד, אמי היתה אחת מהפצועות הבינוניים.. אמי זחלה על גופות בכדי לצאת מן המקום.
אמי כיום ברוך השם מצבה בסדר, נשארו רסיסים עוד בגופה.

אבל עד היום זה רק בתביעות. 16 וחצי שנים עברו!!!! ולא עוזרים לה ממש… וערבי שוהה בלת חוקי נהרג על ידי עמו – לא הם משלמים למשפחתו אלא הסוכנות ״היהודית״?! למה הסוכנות ה״יהודית״ לא משלמת פיצועים ועוזרת באמת לאלו מנפגעי איבה כמו אמי!!?? הם לא ימשכו את זה עד שהם יפטרו מן העולם!!

פלסטיני שוהה בלתי חוקי נהרג ולמחרת הגיעו כספים למשפחתו מהסוכנות היהודית של הרצוג בוג׳י!!

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com