הערכות הרכבת הקלה בירושלים לימי הזיכרון וליום העצמאות - 0404
הערכות הרכבת הקלה בירושלים לימי הזיכרון וליום העצמאות סיטיפס הרכבת הקלה בירושלים

הערכות הרכבת הקלה בירושלים לימי הזיכרון וליום העצמאות

סיטיפס הרכבת הקלה תסיע חינם את הבאים לטקס הזיכרון בהר הרצל ובערב יום העצמאות תפעיל רכבות לאורך כל הלילה.

לקראת טקס הזיכרון המרכזי המתקיים בהר הרצל ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל, תציב סיטיפס עמדה לחלוקת כרטיסים לנסיעה ללא תשלום לבאי הטקס. העמדה תוצב בבוקרו של יום הזיכרון בתחנת הרכבת הקלה בתחנה המרכזית בין השעות 13:00-08:00.

בנוסף, סיטיפס הרכבת הקלה התאימה את לוח הזמנים של הרכבות ביום הזיכרון וביום העצמאות על מנת לענות על הביקושים לנסיעה ברכבת בשעות השונות.

• ביום הזיכרון יופעל שרות רכבות מתוגבר ממרכז העיר לכיוון הר הרצל ובחזרה.

• במהלך ערב יום העצמאות, תפעיל סיטיפס את הרכבות הקלות לאורך כל הלילה. על פי הנחיית המשטרה, בשל החגיגות במרכז העיר תבוטל זמנית תחנת יפו מרכז במהלך הלילה ולא תתאפשר כניסה או יציאה מהרכבת בתחנה זו.

ירון רביד, מנכ"ל סיטיפס הרכבת הקלה מסר: "כמידי שנה נרתמה סיטיפס לסייע לבני המשפחות השכולות המגיעות לקברי יקיריהן בהר הרצל ותעניק להם, מתוך הערכה גדולה וכבוד, כרטיסי נסיעה ללא תשלום לטקס הזיכרון וחזרה". על הפעלת הרכבת במהלך כל הלילה בערב יום העצמאות אמר רביד: "מדובר בשירות משמעותי לציבור החוגגים במרכז העיר ובשכונות לאורך הקו שיוכלו להגיע למופעים השונים ולשוב לביתם בבטחה ובנוחות. סיטיפס קשובה לציבור הנוסעים שלה ומחוברת לנעשה בעיר. אנו פועלים כל העת במטרה לתת שירות טוב ויעיל לכלל הנוסעים בכל עת".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]