נעצרו 6 מפגעים ערבים שהשליכו אבנים לעבר כוחותינו - 0404
נעצרו 6 מפגעים ערבים שהשליכו אבנים לעבר כוחותינו דוברות המשטרה

נעצרו 6 מפגעים ערבים שהשליכו אבנים לעבר כוחותינו

הלילה (ב') נכנסו עשרות לוחמי מג"ב וצה"ל למבצע מעצרים רחב בנבי סאלח שבחטמ"ר בנימין, במסגרתו נעצרו 6 ערבים המופללים בתיעוד בגין השתתפות בהפרות סדר במסגרתן יידו אבנים לעבר כוחות הביטחון.

במסגרת הפעילות והכניסה הלילית ליישוב, נתקלו הכוחות בהתנגדות קשה של עשרות מפגעים שיידו אבנים ובקבוקי צבע לעבר הכוחות.

לעצורים מיוחסת השתתפות בהפגנות אלימות מאוד בתחילת חודש מרץ במהלכן יידו אבנים לעבר ג'יפ מג"ב אשר כבה בתחנת הדלק בכניסה ליישוב. באירוע המדובר התגודדו מספר מפגעים ביניהם חלק מהעצורים, סביב הג'יפ תוך יידוי אבנים לעברו עד ליציאתו של אחד הלוחמים שהגיב בירי של אמצעים לפיזור הפגנות והרחיק את המתפרעים.

באותו אירוע נעצר מפגין אחד והלילה נסגר מעגל עם מפגינים נוספים. 6 העצורים, תושבי נבי סאלח (2 קטינים ו- 4 בגירים) הועברו לחקירה של כוחות הביטחון.

ממשמר הגבול נמסר כי תיעוד התפרעויות והפגנות זה חלק בלתי נפרד מהעשייה המבצעית אותה מבצעים הלוחמים. התיעוד מאפשר ביצוע מעצרים כפי שראינו הלילה, חודש וחצי אחרי ההתרחשות. הראיות המוצקות שאנו אוספים בשילוב מודיעין איכותי מאפשרים לנו לקבוע את התזמון והמקום שבו נבצע את המעצר.
ידע כל מי שפוגע בכוחות הביטחון שננקוט בנחישות למעצרו ולהביאו לדין, כך פעלנו הלילה וכך נמשיך לפעול בהמשך.

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]