צפו במתפ"ש מזהיר את תושבי הרצועה: "כל מי שיתקרב לגדר יעמיד עצמו בסכנה" - 0404
+

צפו במתפ"ש מזהיר את תושבי הרצועה: "כל מי שיתקרב לגדר יעמיד עצמו בסכנה"

מתאם פעולות הממשלה, אלוף כמיל אבו רוקון, התריע היום (חמישי) בפני תושבי רצועת עזה שייזהרו לקחת חלק בפעולות הטרור לאורך גדר המערכת.

אלוף אבו רוקון אמר כי "בימים האחרונים חווינו אירוע חמור, כאשר נורו טילים לעבר ישראל. צה"ל הגיב בעוצמה וביד קשה. ברצוני להפנות מסר ברור מאוד למפרי הסדר על גדר הביטחון, אשר נוטלים חלק במה שמכונה "צעדות השיבה" שהפכו לצעדות של אלימות ופעולות טרור, ואשר מתכננים לבצע מחר, יום שישי, פעולות טרור בסמוך לגדר הביטחון: אנו יודעים היטב שפעולות אלה אינן ספונטניות, ושארגון הטרור חמאס הוא המוח המתכנן, המנהל והמוביל פעולות אלה".

עוד אמר מתפ"ש כי "סבלנותנו פקעה ונגיב בצורה קשה. לא נגלה איפוק ולא נקל ראש נגד כל מי שיפר את ההוראות המופיעות להלן: כל מי שיתקרב כדי מרחק של 100 מטר מהגדר יעמיד עצמו בסכנה. כל מי שיהרוס את הגדר או ינסה לפגוע בה, יעמיד עצמו בסכנה. כל מי שינסה לחצות את גדר הביטחון לתוך ישראל, יעמיד עצמו בסכנה. כל מי שישליך מטענים, רימונים ובקבוקי תבערה יעמיד עצמו בסכנה. כל מי שיפריח בלוני נפץ יעמיד עצמו בסכנה. תושבי עזה, אני מציע לכם להתעורר ולהבין, שחמאס וארגוני הטרור האחרים מובילים אתכם אל פי התהום. הבינו זאת לפני שיהיה מאוחר מדי. ראו הוזהרתם!".