הרשת החברתית זועמת על ראש הממשלה: ״זה לא יעבוד עלינו יותר - אתה לא מר ביטחון״ - 0404
+
הרשת החברתית זועמת על ראש הממשלה: ״זה לא יעבוד עלינו יותר – אתה לא מר ביטחון״ מרק ישראל סלם, פלאש 90

הרשת החברתית זועמת על ראש הממשלה: ״זה לא יעבוד עלינו יותר – אתה לא מר ביטחון״

הרשת החברתית אמרה את דברה. ראש הממשלה, בנימין נתניהו, שתמיד מקפיד לדבר על כך שהוא מקבל את התמיכה שלו מהרחוב הישראלי ומהרשת החברתית, צריך לקרוא תגובות בדף הפייסבוק שלו עצמו ובכל המקומות שבהם קיבל עד היום אהדה רבה.

מצבו של ראש הממשלה ברשת החברתית רע מאוד. ראש הממשלה חייב לעשות מהלך שירצה את עם ישראל. הזעם עליו עצום ואת זה אף אחד לא יכול להעלים. נתניהו זוכה לתגובות קשות מאוד, הכי קשות שקיבל עד היום מעם ישראל. הזעם על אוזלת היד הביטחונית, על ההתקפלות וההתרפסות בפני ארגון הטרור חמאס, גדולים מכל מה שעבר עד היום.

את האמת צריך להגיד וממנה לא ניתן להתעלם. הגם שלראש הממשלה נתניהו אין מחליף ראוי כיום (בטח לא כזה שהכריז על עצמו כמעוניין להחליפו), עם ישראל רוצה את השינוי. עם ישראל כותב ומביע דעתו ורוצה משהו אחר. הוא רוצה אדם שיוביל אותו בגאווה, בחוזק, במנהיגות אמיתית וכזאת שמציבה אותנו במקום שבו היינו במשך שנות דור: עוצמתיים, חזקים, בטוחים בעצמנו ומאיימים קבוע על האוייב שלנו, שידע שאיתנו לא מתעסקים. נתניהו נבחר על סיסמת ״מר ביטחון״ ובדיוק במקום הזה כשל ועלול לאבד את תפקידו, אם לא יפעל מיידית לשנות את הכיוון.

נתניהו לא רגיל להפגנות כנגדו בנושא הביטחוני. הוא לא רגיל לכותרות ופוסטים המגיעים ישירות מהציבור. מציבור בוחריו. גם גלישה לדפים של הליכוד עצמו, הצצה בקבוצות וואטסאפ של הליכוד, מלמדים על התסכול הגדול – במחנה האישי שלו. בבית שלו.

אורית, מצביעת ליכוד מזה 40 שנה, כתבה: ״כל כך אהבתי אותך ותמכתי בך, אבל זהו. נגמר לי ואין לי מילים. זה לא יעבוד עלינו יותר. אתה לא מר ביטחון. לצערי, אתה רק מר. כואב לי ביבי, אבל אותי איבדת. באמת שאיבדת. אני לא סתם כותבת״.

פייסבוק נתניהו

הנה כמה דוגמאות לתגובות בדף הפייסבוק האישי של ראש הממשלה:

צור יגאל יפרח ראש הממשלה! כיליד שדרות וכתומך שלך יש לי פשוט מילה אחת לומר לך- איכזבת!!! איבדנו בגללך את יכולת ההרתעה שלנו. התקפלת מול החמאס!!!

Yoram Shabtay לא תצליח להסיט אותנו מהמציאות ולמכור לנו את סיפורי אירן יותר. הפקרת את מדינת ישראל בשבוע האחרון. שילמת אתנן של 15 מ״ד למחבלים מעזה, התחננת למצרים להפסקת אש – פשוט בזיון. בחרנו ביבי וקיבלנו אחמד טיבי – מחליפים את ביבי בבחירות הבאות ונותנים הזדמנות למישהו אחר ….מר ביטחון עאלק……חחחחחח……עכשיו מנסה למכור סיפור חדש….היו לי שיקולים שאני לא יכול לחשוף בפניכם….חחחחח……יאללה הביתה.

Israel Harush אם דין קאסם על שדרות היה כדין קאסם על תל אביב כבר מזמן היינו במלחמה מול עזה. טיל אחד על תל אביב היה עושה רעש והיתה עילה ליציאה למלחמה אבל 500 טילים על הדרום לא הזיזו לקבינט את הביצה ..!! המשפט של הנגבי סיכם את ההסלמה האחרונה!

אריאל שרייבר תמשיך להתעסק עם איום עתידי. מאשר להתעסק באיום הקיים והמיידי אבל בסדר.. זה רק בלון או עפיפון או סתם מוט ברזל מעופף.. זה לא מגיע לת״א.. כולה לדרום.

Yuval Nakar ראש ממשלה רופס. אתה חושב שאירן וחיזבאללה לא ראו את ההתקפלויות שלך בדרום? לעולם אויבי ישראל לא חשו בטוחים מבתקופה הזאת. הגיע הזמן להתקפל. אתם לא ימין.

דליה אפללו ביבי מה עובר עלייך אתה חייב לתת לעם שלך חשבון ולהתייחס לתושבים, אנחנו רוצים לדעת מה קרה בדרום למה לא עשית כלום? אתה מאבד אותנו.