הטרמינל האווירי כפול התדר של גילת קיבל אישור עמידה בתקן DO-160 לציוד מוטס - 0404
+
הטרמינל האווירי כפול התדר של גילת קיבל אישור עמידה בתקן DO-160 לציוד מוטס אורי, ויקיפדיה

הטרמינל האווירי כפול התדר של גילת קיבל אישור עמידה בתקן DO-160 לציוד מוטס

הטרמינל האווירי של גילת בתדרי Ku/Ka מאושר כעת להתקנה על גבי כלי טיס ויספק אפשרויות וגמישות למפעילות לווייני קיבולת גבוהה, ספקיות תכנים ואינטרנט במטוסים, וחברות תעופה ברחבי העולם

 

חברת גילת רשתות לוויין (נאסד"ק ובורסת ת"א: GILT), מובילה עולמית בטכנולוגיה לרשתות תקשורת לווייניות, פתרונות ושירותים, הודיעה היום כי הטרמינל האווירי כפול התדר שלה עמד בבדיקות תנאי סביבה לחומרה לוויונית וקיבל את תקן ה-DO-160. הטרמינל האווירי Ku/Ka AeroEdge 6000 של גילת, ניתן כעת להתקנה בכל מטוס מסחרי ומאפשר למפעילות לווייני קיבולת גבוהה, לספקיות תכנים ואינטרנט במטוסים, ולחברות תעופה לנצל את ההזדמנויות הטמונות באספקת אינטרנט מהיר במטוסים, יחד עם גמישות להשתמש הן בתדרי Ku והן בתדרי Ka.

ה- AeroEdge 6000הינו טרמינל בעל ביצועים ויעילות גבוהים אשר מאפשר פעולה בתחומי התדרים Ku ו-Ka, ומספק תקשורת לוויינית בפס רחב עבור אינטרנט מהיר ויישומי מולטימדיה לחברות תעופה מסחריות.

הטרמינל של גילת הינו היחידי הפועל בארכיטקטורה פתוחה ומאפשר מעבר מיידי, תוך כדי טיסה, בין תדרי Ku ו-Ka בהתאם לכיסוי ולזמינות של הלוויינים. המעבר הרציף בין התדרים מספק חוויית משתמש רציפה וללא הפרעות בזמן הטיסה.

ה-AeroEdge 6000 של גילת הינו הטרמינל האווירי כפול התדר היחיד אשר יכול לעבוד עם כל לוויין ובכל רשת, ואשר רכיביו גם מספקים גמישות לעבודה עם מודמים, אנטנות ומגברי הספק אחרים. יתרון ייחודי זה עונה לדרישות המגוונות של חברות התעופה וספקי השירות.  

הטרמינל כולל את אנטנת ה-ER 6000-A Ku/Ka, את המודם האווירי SkyEdge II-C Taurus, יחידת תקשורת נתונים לאנטנת ה-Ku/Ka) KANDU) ויחידות תדרי רדיו Wavestream Ku/Ka) KRFU).

"קבלת תקן ה-DO-160 הינו הישג טכנולוגי משמעותי וצעד חשוב ביישום האסטרטגייה שלנו לאינטרנט מהיר במטוסים ובמיצובה של גילת כשחקן גלובלי משמעותי עם טרמינל ייחודי", אמר רון לוין סמנכ"ל לקוחות אסטרטגיים ותקשורת בתנועה בגילת. "אנו מרוצים מהשגת אבן דרך חשובה זו ומצפים לראות את ה- AeroEdge 6000 בטיסות מסחריות ב-2019".

אודות גילת רשתות לוויין

גילת רשתות לוויין (נאסד"ק ובורסת ת"א: GILT) היא ספקית עולמית מובילה של תקשורת פס רחב מבוססת לוויין. עם 30 שנות ניסיון, אנו מתכננים ומייצרים מוצרים חדשניים, ומספקים פתרונות כוללים ושירותים מקצה לקצה, המבוססים על הטכנולוגיה החדשנית שלנו. כחברה המספקת פתרונות תחרותיים בעלי ערך גבוה, היצע המוצרים שלנו כולל פלטפורמת רשת תקשורת לווינית מבוססת ענן, מודמים במהירות גבוהה, אנטנות ניידות בעלות ביצועים גבוהים, ומגברי מצב-מוצק (SSPA) וממירי תדרים (BUC) להספקים גבוהים בעלי יעילות גבוהה.

הפתרונות המקיפים של גילת תומכים בישומים רבים עם היצע מוצרים רחב, תוך עמידה בדרישות רמת השירות המחמירות ביותר. יישומים מרכזיים אלו כוללים קישוריות פס רחב, תמסורת סלולרית, שירותים לארגונים, אינטרנט מהיר בטיסות (IFC), קישוריות לכלי שייט ולרכבות, וקישוריות לכוחות בטחון, חירום והצלה. גילת הינה חברה הנשלטת ע"י קרן פימי. למידע נוסף, אנא בקרו באתר החברה.